Last minute let balónem - Doba trvání: 3 - 4 hodiny, Počet osob: 1 osoba, Lokalita: Středočeský kraj

A0:754-7888-2 (pro objednávky)

Nové

Let balónem je dokonalý zážitek. Zážitek program:
Stejně jako aerolinky, tak i balóny potřebují naplnit svou kapacitu v každém letu. Za výrazně...

Více informací:Cena: 2 990 Kč

Více informací:

Zážitek: Last minute let balónem - Lety balónem - Cool Zážitky .cz

Last minute let balónem

Hlavní specifika pro tento zážitek :

  • Doba trvání: 3 - 4 hodiny
  • Počet účastníků zážitku: 1 osoba
  • Lokalita konnání: Středočeský kraj
  • Druh zážitku: Vzduch
  • Specifikace: Letenka pro 1 osobu
  • Město: Dle domluvy s pilotem


Let balónem je dokonalý zážitek. Zážitek program:
Stejně jako aerolinky, tak i balóny potřebují naplnit svou kapacitu v každém letu. Za výrazně snížené ceny tak můžete zakoupit last minute letenku do horkovzdušného balónu. Jak letenka funguje: Aktivací letenky e-mailem (viz Rezervace) vás zařadíme do naší databáze klientů s last minute letenkou. Následně vás budeme kontaktovat, jakmile se uvolní místo na jeden z letů. Pošleme vám SMS, na kterou je potřeba odpovědět do 2 hodin. Pokud se vám termín hodit nebude, tak nezoufejte. Stačí počkat a my se na vás brzy opět obrátíme s dalším termínem a garantujeme, že se vám po dobu platnosti (1 rok) ozveme minimálně 15x. Letenku je také možné doplatit a vyměnit z;a klasickou. Termín a lokalitu si pak vyberete podle představ a zaplatíte pouze rozdíl ceny. Výhody last minute letenky: Lety balónem jsou poněkud náročné na meteorologické podmínky. Pokud vás ale zkontaktujeme, že váš let nastane v následujících 3 dnech, je šance zrušení letu mizivá. Pokud si nákup rozmyslíte a budete chtít naplánovat přesný termín a lokalitu, je možné letenku doplatit a vyměnit z;a klasickou. Zaplatíte pouze rozdíl ceny. V rámci služby, kromě naplánování termínu, máte plnohodnotný servis včetně fotografií z letu, vzduchoplaveckých certifikátů a přípitku šampaňským po letu. Let je možné realizovat i v zimních termínech. V neposlední řadě budete mít dobrý pocit z toho, že jste absolvovali let balónem výhodně. Na co dát pozor Není možné si objednat let na konkrétní termín a lokalitu. Termín a místo konání letu (zámek Konopiště nebo oblast Českého ráje) vám ohlásí provozovatel prostřednictvím SMS, v době 6 - 72 hodin před letem, a je jen na vás, pokud se pro něj rozhodnete nebo ne. Termín letu je nabídnut 6 - 72 hodin před letem. Je třeba voucher aktivovat (podle dalších instrukcí) co nejdříve. Platnost poukazu je 1 rok, s jako u ostatních zážitků.

Zařazení zážitku: Zážitky | Vzduch | Lety balónem


Potřebujete další informace k zážitku Last minute let balónem ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

Komentáře Facebook uživatelů (
)

11 dalších zážitků ve stejné kategorii:

fav
Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.