Zobrazit větší

Mushing - jízda se psím spřežením -

A0:58-10041-10 (pro objednávky)

Nové

Program Krkonoše Do místa začátku jízdy budete skútrem dopraveni nejčastěji z Pece pod Sněžkou nebo Vrchlabí. Po příjezdu se seznámíte s...

Více informací:Dostupnost: Skladem u dodavatele. Expedice k Vám domů do 1 dnů od objednávky.Cena: 5 120 Kč

Více informací:

Zážitek: Mushing - jízda se psím spřežením - Mushing - Cool Zážitky .cz

Mushing - jízda se psím spřežením

Hlavní specifika pro tento zážitek :

  • Doba trvání: cca 2,5 hodiny
  • Počet osob: 1 osoba
  • Lokalita: Královéhradecký kraj
  • Typ zážitku: Sport
  • Specifikace: Mushing pro dospělé
  • Město: Pec pod Sněžkou
  • Pro koho je určený: Pro muže


Program Krkonoše Do místa začátku jízdy budete skútrem dopraveni nejčastěji z Pece pod Sněžkou nebo Vrchlabí. Po příjezdu se seznámíte s našimi psy. Pracuje se s Alaskan huskies a European huskies, kteří byli vyšlechtěni na Aljašce a v Norsku pro dlouhé traily v divočině. Jejich chuť pracovat v zápřahu, nenáročnost a nekonfliktnost je opravdu obdivuhodná. Budete zasvěceni do mushingu a jízdy se psím spřežením. Poté si vyzkoušíte přípravu psů k jízdě (napojení, připravení saní, zápřah). Pak vyrazíte na 1 - 1,5 hodinovou jízdu. Po návratu provedete opětné napojení, úklid saní a psů. Mushing pro dospělé Po instruktáži, ve které Vás zasvětíme do ježdění se psím spřežením, si vyzkoušíte jízdu na saních tažených saňovými psy. Naše jízdy jsou výjimečné tím, že po celou dobu řídíte sami spřežení o čtyřech až osmi psech. Zároveň jste celou dobu pod dozorem zkušeného mushera, který dohlíží na průběh jízdy a je plně odpovědný z;a správnost provedení jízdy. Měli byste vědět V ceně je zahrnutý transport z parkoviště do místa konání zážitku a zpět (1 osoba + 1 doprovod), parkování auta po dobu zážitku a fotografie z akce.

Zařazení zážitku: Zážitky | Sport | Mushing


Potřebujete další informace k zážitku Mushing - jízda se psím spřežením ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.