Zážitek : Mushing - jízda se psím spřežením - Doba trvání: 2 - 3 hodiny, Počet osob: 2, Lokalita: Olomoucký kraj

TS355 (pro objednávky)

Nové

Program Denní světlo Vám zaručí krásné výhledy do úchvatné krajiny v rámci vašeho 90-ti minutového dobrodružství. Pochopit chování a...

Více informací:
Dostupnost: Zážitek je dostupnýZážitkový poukaz - zaslání na email: ZDARMA
Osobní odběr: Zasilkovna.cz (65,- Kč)
Dopravné PPL: 100 Kč (dobírka)

Cena: 4 870 Kč

Více informací:

Cool Zážitky .cz - nejlepší dárek je zážitek :
Mushing - jízda se psím spřežením
Doba trvání: 2 - 3 hodiny, Počet osob: 2, Lokalita: Olomoucký kraj - Cool Zážitky .cz

Program Denní světlo Vám zaručí krásné výhledy do úchvatné krajiny v rámci vašeho 90-ti minutového dobrodružství. Pochopit chování a mentalitu tažných psů, vyzkoušet si je obléknout do postrojů, dozvědět se něco o historii tohoto sportu a vyrazit na projížďku kouzelné přírody Vysočiny. Vše pod vedením zkušeného mushera, který zajistí, aby Váš zážitek byl nezapomenutelný. To je přesně to, co Vás čeká v rámci tohoto zážitku. Na saních jede vždy jedna osoba, pokud tedy dorazíte ve dvojici, je potřeba se vystřídat. Tento zážitek je koncipován pro dobrodruhy 10+ a trvá zhruba 2,5 hodiny. Co by měl každý musher vědět? Základním vybavením je správné oblečení, které je vhodné k aktuálním povětrnostním podmínkám. Velmi důležitá je pokrývka hlavy a brýle, ať už sluneční nebo lyžařské. Pokud si účastník chce vzít do kapsy nějaké úplatky, doporučujeme piškoty.

Parametry:

  • Doba trvání: 2 - 3 hodiny
  • Počet osob: 2
  • Lokalita: Olomoucký kraj
  • Typ zážitku: Sport
  • Specifikace: Mushing pro dospělé a kadety (Kadet 10 - 18 let)
  • Město: Jeseníky

Potřebujete další informace ke zboží Mushing - jízda se psím spřežením ? Zeptejte se našeho prodavače (chat, nebo kontaktní formulář vedle fotografie produktu vpravo).

11 dalších produktů ve stejné kategorii: