RC Offroad Cars Vysočina - Doba trvání: 1 hodina + instruktáž, Počet osob: 1, Lokalita: Vysočina

A0:592-5947-8 (pro objednávky)

Nové

Zážitek program:
Zážitek jako stvořený pro každého hračičku! Zazávodí si s modely závodních terénních aut Short Course v poměru 1:10 na RC Offroad...

Více informací:Dostupnost: Skladem u dodavatele. Expedice k Vám domů do 1 dnů od objednávky.Cena: 750 Kč

Více informací:

Zážitek: RC Offroad Cars Vysočina - Netradiční jízdy - Cool Zážitky .cz

RC Offroad Cars Vysočina

Hlavní specifika pro tento zážitek :

  • Doba trvání: 1 hodina + instruktáž
  • Počet účastníků zážitku: 1
  • Lokalita konnání: Vysočina
  • Druh zážitku: Auto-moto
  • Specifikace: RC modely
  • Město: Vílanec u Jihlavy


Zážitek program:
Zážitek jako stvořený pro každého hračičku! Zazávodí si s modely závodních terénních aut Short Course v poměru 1:10 na RC Offroad Cars dráze. Modely mohou dosáhnout rychlosti až 60 km/h, skvěle driftují a mají dobré tlumiče, takže perfektně zvládají projíždět dráhu plnou prudkých zatáček a skoků. Hned na úvod se ho ujme zkušený instruktor, který ho seznámí s ovládáním modelů a chováním při samotné jízdě. Po instruktáži se chopí dálkového ovladače a může se pustit do závodění. Zážitek tedy zahrnuje: zapůjčení; kvalitního závodního RC modelu Short Course v poměru 1:10 a dálkového ovladače, přípravu dráhy, zapůjčení; baterie a náhradní baterie, služby instruktora, zázemí - stan 3x3 metry s lavicovými sety, údržbu modelů po uskutečnění zážitku. Dálkový ovladač do ruky a hravá jízda začíná! Měli byste vědět Na míste si lze zapůjčit nebo připlatit nepromokavý oděv (kalhoty a svršek) z;a poplatek 100 Kč, rukavice z;a poplatek 20 Kč, foto ze zážitku (pořízené instruktorem) z;a poplatek 100 Kč (včetně 1 ks DVD nebo nahrání na váš flashdisk), video ze zážitku (pořízené instruktorem) z;a poplatek 200 Kč (včetně 1 ks DVD nebo nahrání na váš flashdisk). Pojištění a odpovědnost Instruktor po celou dobu dohlíží na průběh zážitku, je třeba dodržovat jeho pokyny. Žádné další pojištění či protokoly o odpovědnoti nejsou třeba.

Zařazení zážitku: Zážitky | Auto-moto | Netradiční jízdy


Potřebujete další informace k zážitku RC Offroad Cars Vysočina ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

6 dalších zážitků ve stejné kategorii:

fav
Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.