Zážitek : Segway - Doba trvání: 30 minut, Počet osob: 1 (více dle domluvy), Lokalita: Olomoucký kraj

TS550 (pro objednávky)

Nové

Program Připravte se na gyroskopickou jízdu! Po krátké teoretické instruktáži a obdržení přilby nastane čas na reálné vyzkoušení a...

Více informací:
Dostupnost: Zážitek je dostupnýZážitkový poukaz - zaslání na email: ZDARMA
Osobní odběr: Zasilkovna.cz (65,- Kč)
Dopravné PPL: 100 Kč (dobírka)

Cena: 590 Kč

Více informací:

Cool Zážitky .cz - nejlepší dárek je zážitek :
Segway
Doba trvání: 30 minut, Počet osob: 1 (více dle domluvy), Lokalita: Olomoucký kraj - Cool Zážitky .cz

Program Připravte se na gyroskopickou jízdu! Po krátké teoretické instruktáži a obdržení přilby nastane čas na reálné vyzkoušení a seznámení se se Segway. Po zvládnutí základních jednoduchých manévrů vyrazíte do světa a vychutnáte si krásy města i přírody z nezapomenutelného úhlu. V rámci této 30minutové jízdy si užijete trasu, která vám ukáže obě náměstí (Horní i Dolní), kde se nachází Sloup Nejsvětější Trojice, historická radnice a mnoho krásných kašen a domů. Pokračovat budete přes Michalský výpad až do Bezručových sadů. U botanické zahrady se otočíte a pojedete parkem zpět až k farnosti Sv. Michala. Dále pojedete kolem kostela Panny Marie Sněžné zpět na náměstí. Před samotnou aktivitou je potřeba podepsat vaše čestné prohlášení o plné zodpovědnosti za jízdu na segway. Co by měl každý chlapák vědět? Není potřeba nic extra, prostě si přijďte užít skvělou zábavu a vše potřebné dostanete na místě.

Parametry:

  • Doba trvání: 30 minut
  • Počet osob: 1 (více dle domluvy)
  • Lokalita: Olomoucký kraj
  • Typ zážitku: Auto-moto
  • Specifikace: Jízda na segway
  • Město: Olomouc

Potřebujete další informace ke zboží Segway ? Zeptejte se našeho prodavače (chat, nebo kontaktní formulář vedle fotografie produktu vpravo).

12 dalších produktů ve stejné kategorii: