Zážitek : Offroad day - Počet osob: 1, Lokalita: Středočeský kraj, Typ zážitku: Auto-moto

TS154 (pro objednávky)

Nové

Program Co takhle mít možnost během dvou hodin vyzkoušet hned tři typy off-roadových vozidel? To všechno slibuje tento adrenalinem nabitý...

Více informací:
Dostupnost: Zážitek je dostupnýCena: 4 999 Kč

Více informací:

Cool Zážitky .cz - nejlepší dárek je zážitek :
Offroad day
Počet osob: 1, Lokalita: Středočeský kraj, Typ zážitku: Auto-moto - Cool Zážitky .cz

Program Co takhle mít možnost během dvou hodin vyzkoušet hned tři typy off-roadových vozidel? To všechno slibuje tento adrenalinem nabitý zážitek v Milovicích. Na začátku projdete rychlým kurzem off-roadového řízení s profesionálním instruktorem. Ten vám ukáže funkci každého tlačítka v autě a pak už je to jen a jen na vás. Na úvod si užijete jízdu v Land Roveru, který je sám o sobě synonymem pro dobrodružství a nespoutanou jízdu. A pak přeskočíte za volant ruského náklaďáku ZIL. Skvělý zážitek zakončíte divokou jízdou na čtyřkolkách typu YAMAHA. Paráááádní zážitek! Cena programu zahrnuje: krátkou přednášku o řízení off-roadových vozidel, 15 minut jízdy v Land Rover, 15 minut jízdy v ruském náklaďáku typu ZIL, 30 minut jízdy na čtyřkolce YAMAHA, služby instruktora, ochrannou výstroj na čtyřkolku (kuklu, helmu, loketní chrániče, rukavice), možnost zapůjčení overalu za poplatek 200,- Kč (hradí se na místě), diplom.

Parametry:

  • Počet osob: 1
  • Lokalita: Středočeský kraj
  • Typ zážitku: Auto-moto
  • Specifikace: Offroad day
  • Město: Milovice

Potřebujete další informace ke zboží Offroad day ? Zeptejte se našeho prodavače (chat, nebo kontaktní formulář vedle fotografie produktu vpravo).

8 dalších produktů ve stejné kategorii: