Zážitek : Offroad day - Počet osob: 1, Lokalita: Středočeský kraj, Typ zážitku: Auto-moto

A0:434-4714-2 (pro objednávky)

Nové

Zážitek program:
Co takhle mít možnost během dvou hodin vyzkoušet hned tři typy off-roadových vozidel? To všechno slibuje tento adrenalinem nabitý...

Více informací:
Dostupnost: Zážitek je dostupnýCena: 4 999 Kč

Více informací:

Zážitek: Offroad day - Offroad - Cool Zážitky .cz

Offroad day

Hlavní specifika pro tento zážitek :

  • Počet účastníků zážitku: 1
  • Lokalita konnání: Středočeský kraj
  • Druh zážitku: Auto-moto
  • Specifikace: Offroad day
  • Město: Milovice


Zážitek program:
Co takhle mít možnost během dvou hodin vyzkoušet hned tři typy off-roadových vozidel? To všechno slibuje tento adrenalinem nabitý zážitek v Milovicích. Na začátku projdete rychlým kurzem off-roadového řízení s profesionálním instruktorem. Ten vám ukáže funkci každého tlačítka v autě a pak už je to jen a jen na vás. Na úvod si užijete jízdu v Land Roveru, který je sám o sobě synonymem pro dobrodružství a nespoutanou jízdu. A pak přeskočíte z;a volant ruského náklaďáku ZIL. Skvělý zážitek zakončíte divokou jízdou na čtyřkolkách typu YAMAHA. Paráááádní zážitek! Cena programu zahrnuje: krátkou přednášku o řízení off-roadových vozidel, 15 minut jízdy v Land Rover, 15 minut jízdy v ruském náklaďáku typu ZIL, 30 minut jízdy na čtyřkolce YAMAHA, služby instruktora, ochrannou výstroj na čtyřkolku (kuklu, helmu, loketní chrániče, rukavice), možnost zapůjčení; overalu z;a poplatek 200,- Kč (hradí se na místě), diplom.

Zařazení zážitku: Zážitky | Auto-moto | Offroad


Potřebujete další informace k zážitku Offroad day ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

8 dalších zážitků ve stejné kategorii