Land Rover off-road - testovací trénink - Doba trvání: 1 hodina + instruktáž, Počet osob: 1, Lokalita: Středočeský kraj

A0:593-5952-2 (pro objednávky)

Nové

Zážitek program:
Zážitek vhodný pro všechny drsňáky! Jako první zážitkář shlédne dokument o offroad tréninku a o technice jízdy v terénu. Pak už...

Více informací:Dostupnost: Skladem u dodavatele. Expedice k Vám domů do 1 dnů od objednávky.Cena: 3 499 Kč

Více informací:

Zážitek: Land Rover off-road - testovací trénink - Offroad - Cool Zážitky .cz

Land Rover off-road - testovací trénink

Hlavní specifika pro tento zážitek :

  • Doba trvání: 1 hodina + instruktáž
  • Počet účastníků zážitku: 1
  • Lokalita konnání: Středočeský kraj
  • Druh zážitku: Auto-moto
  • Specifikace: Land Rover Off-Road - testovací trénink
  • Město: Milovice


Zážitek program:
Zážitek vhodný pro všechny drsňáky! Jako první zážitkář shlédne dokument o offroad tréninku a o technice jízdy v terénu. Pak už jen pod vedením instruktora si vyberete jeden z vozů (Range Rover 07, Land Rover Discovery a Land Rover series III.) a během hodiny si vyzkouší, co všechno dokáže na náročné trati, která je plná hrbolů, kamenitých úseků a prudkých klesání a stoupání. Co by měl zážitkář vědět? Za příplatek lze do vozu vzít max. 3 spolujezdce, bez možnosti řízení. Vozidla jsou pojištěna. Před konáním je třeba podepsat souhlas, že vše je na vlastní nebezpeční, a že účastník je držitelem platného řidičského průkazu. Zároveň v případě nehody a škody na vozidle nepřesahující částku 100 000,- Kč je spoluúčast ve výši 15 000,- Kč. V případě vyšší škody způsobené na vozidle, tj. přesahující částku 150 000,- Kč, je spoluúčast ve výši 10 % z vyčíslené škody. Za příplatek lze objednat film na DVD s upraveným videozáznamem zážitku.

Zařazení zážitku: Zážitky | Auto-moto | Offroad


Potřebujete další informace k zážitku Land Rover off-road - testovací trénink ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

5 dalších zážitků ve stejné kategorii:

fav
Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.