Land Rover off-road - celodenní trénink - Doba trvání: 4 hodiny, Počet osob: 1, Lokalita: Středočeský kraj

A0:594-5953-2 (pro objednávky)

Nové

Zážitek program:
Milovice, malá obec známá svou vojenskou historií a v ní trať s nezpevněným povrchem, plná muld, bahnitých pasáží, ale samozřejmě i...

Více informací:Dostupnost: Skladem u dodavatele. Expedice k Vám domů do 1 dnů od objednávky.Cena: 10 319 Kč

Více informací:

Zážitek: Land Rover off-road - celodenní trénink - Offroad - Cool Zážitky .cz

Land Rover off-road - celodenní trénink

Hlavní specifika pro tento zážitek :

  • Doba trvání: 4 hodiny
  • Počet účastníků zážitku: 1
  • Lokalita konnání: Středočeský kraj
  • Druh zážitku: Auto-moto
  • Specifikace: Land Rover Off-Road - celodenní trénink
  • Město: Milovice


Zážitek program:
Milovice, malá obec známá svou vojenskou historií a v ní trať s nezpevněným povrchem, plná muld, bahnitých pasáží, ale samozřejmě i strmých sjezdů a výjezdů. To bude jeho hřiště na celé 4 hodiny z;a volantem nadupaného stroje ze stáje Land Rover. Po krátkém teoretickém školení a shlédnutí instruktážního videa bude čas usednout z;a volant. Zkušený instruktor mu bude celou dobu po boku, aby mohl poradit a pomoct v zapeklitých situacích, které nastanou. Bude to stát spoustu sil a tak součásti kurzu je i oběd. Tento kurz je určen pro 1 účastníka. Co by měl každý dobrodruh vědět? Za příplatek je možné si s sebou do vozu vzít až 3 fanoušky, kteří budou bedlivě sledovat řidičské eskapády (bez možnosti řízení). Před kurzem je třeba podepsat čestné prohlášení o účastni na vlastní nebezpečí, potvrzení držení platného řidičského oprávnění a uvědomění si rizik. Vozidla jsou pojištěna a v případě vzniklé škody do 150 000 Kč je spoluúčast 15 000 Kč, v případě větších škod je sazba spoluúčasti nastavena na 10 %. V případě zájmu, lze také sjednat zhotovení videozáznamu na DVD.

Zařazení zážitku: Zážitky | Auto-moto | Offroad


Potřebujete další informace k zážitku Land Rover off-road - celodenní trénink ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

5 dalších zážitků ve stejné kategorii:

fav
Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.