Zážitek : Beerbike Praha - Doba trvání: 1,5 hodiny, Počet osob: 5 - 9, Lokalita: Praha

TS479 (pro objednávky)

Nové

Program Co takhle si odpočinout s partou kámošů na zábavném Beerbiku? Pivo, jízda, kamarádi a k tomu ještě projížďka Prahou? To všechno...

Více informací:
Dostupnost: Zážitek je dostupnýZážitkový poukaz - zaslání na email: ZDARMA
Osobní odběr: Zasilkovna.cz ZDARMA
Dopravné PPL: ZDARMA (dobírka)

Cena: 9 449 Kč

Více informací:

Cool Zážitky .cz - nejlepší dárek je zážitek :
Beerbike Praha
Doba trvání: 1,5 hodiny, Počet osob: 5 - 9, Lokalita: Praha - Cool Zážitky .cz

Program Co takhle si odpočinout s partou kámošů na zábavném Beerbiku? Pivo, jízda, kamarádi a k tomu ještě projížďka Prahou? To všechno čeká na partu 5 – 9 kámošů. Cestou jsou pro připraveny drobné aktivity a po celou dobu jízdy probíhá neomezená konzumace piva, které je čepováno přímo na voze. K dispozici je i pitná voda, to kdyby se někomu třeba přitížilo. Řídit bude zkušený a střízlivý řidič, takže nikdo nemusí být ten, co se obětuje a nebude pít. Zážitek trvá hodinu a půl. Alko i nealko nápoje, které je nutné zajistit při rezervaci termínu: Kozel 10° (30l sud), Gambrinus 10° (30l sud), Radegast 10° (30l sud), Birell (30l sud), balená limonáda (Coca-Cola, Fanta aj.), Cider (30l sud), malinová limonáda (30l sud), na 1 jízdu je možné narazit jen jeden sud piva nebo jiného nápoje.

Parametry:

  • Doba trvání: 1,5 hodiny
  • Počet osob: 5 - 9
  • Lokalita: Praha
  • Typ zážitku: Pánská jízda
  • Specifikace: Pronájem Beer biku s řidičem
  • Město: Praha

Potřebujete další informace ke zboží Beerbike Praha ? Zeptejte se našeho prodavače (chat, nebo kontaktní formulář vedle fotografie produktu vpravo).

2 dalších produktů ve stejné kategorii: