Beerbike Praha - Doba trvání: 1,5 hodiny, Počet osob: 5 - 9, Lokalita: Praha

A0:714-7350-1 (pro objednávky)

Nové

Zážitek program:
Co takhle si odpočinout s partou kámošů na zábavném Beerbiku? Pivo, jízda, kamarádi a k tomu ještě projížďka Prahou? To všechno...

Více informací:Dostupnost: Skladem u dodavatele. Expedice k Vám domů do 1 dnů od objednávky.Cena: 9 449 Kč

Více informací:

Zážitek: Beerbike praha - Pánská jízda - Cool Zážitky .cz

Beerbike Praha

Hlavní specifika pro tento zážitek :

  • Doba trvání: 1,5 hodiny
  • Počet účastníků zážitku: 5 - 9
  • Lokalita konnání: Praha
  • Druh zážitku: Pánská jízda
  • Specifikace: Pronájem Beer biku s řidičem
  • Město: Praha


Zážitek program:
Co takhle si odpočinout s partou kámošů na zábavném Beerbiku? Pivo, jízda, kamarádi a k tomu ještě projížďka Prahou? To všechno čeká na partu 5 – 9 kámošů. Cestou jsou pro připraveny drobné aktivity a po celou dobu jízdy probíhá neomezená konzumace piva, které je čepováno přímo na voze. K dispozici je i pitná voda, to kdyby se někomu třeba přitížilo. Řídit bude zkušený a střízlivý řidič, takže nikdo nemusí být ten, co se obětuje a nebude pít. Zážitek trvá hodinu a půl. Alko i nealko nápoje, které je nutné zajistit při rezervaci termínu: Kozel 10° (30l sud), Gambrinus 10° (30l sud), Radegast 10° (30l sud), Birell (30l sud), balená limonáda (Coca-Cola, Fanta aj.), Cider (30l sud), malinová limonáda (30l sud), na 1 jízdu je možné narazit jen jeden sud piva nebo jiného nápoje.

Zařazení zážitku: Zážitky | Pánská jízda


Potřebujete další informace k zážitku Beerbike Praha ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

1 dalších zážitků ve stejné kategorii:

fav
Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.