Motorový paragliding - Doba trvání: 15 + 15 minut, Počet osob: 1, Lokalita: Moravskoslezský kraj

A0:397-3762-14 (pro objednávky)

Nové

Zážitek program:
Tento adrenalinem nadupaný zážitek začíná krátkou instruktáží a ponaučením o bezpečnosti. Ale pak už honem do vzduchu! Po celou dobu...

Více informací:Dostupnost: Skladem u dodavatele. Expedice k Vám domů do 1 dnů od objednávky.Cena: 2 440 Kč

Více informací:

Zážitek: Motorový paragliding - Paragliding - Cool Zážitky .cz

Motorový paragliding

Hlavní specifika pro tento zážitek :

  • Doba trvání: 15 + 15 minut
  • Počet účastníků zážitku: 1
  • Lokalita konnání: Moravskoslezský kraj
  • Druh zážitku: Vzduch
  • Specifikace: Motorový paragliding (s vrtulí)
  • Město: Frýdlant nad Ostravicí


Zážitek program:
Tento adrenalinem nadupaný zážitek začíná krátkou instruktáží a ponaučením o bezpečnosti. Ale pak už honem do vzduchu! Po celou dobu letu bude s letcem profesionální pilot, který se postará o to, aby vše proběhlo v maximálním bezpečí. Motorový paragliding je ideální volbou pro kochání se krajinou, protože je tak akorát rychlý. Let probíhá ve Frýdlantu nad Ostravicí a trvá 15 minut. Létat si nespoutaně jako pták a kolem krásná příroda, to bude kráááása! Co by měl letec vědět? V případě volby jiného vzletového místa je nutné se řídit platnými předpisy a povolenými letovými prostory v ČR, se kterými každého seznámí pilot. Vzletová a přistávací plocha musí být velká min. 50x50 metrů, v rovině nebo mírném kopci svažitém ve směru vzletu. Povrch tráva do 10 cm nebo pevná plocha. Doprava na jiné místo než je určené není zahrnuta v ceně.

Zařazení zážitku: Zážitky | Vzduch | Paragliding


Potřebujete další informace k zážitku Motorový paragliding ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

5 dalších zážitků ve stejné kategorii:

fav
Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.