Zážitek : Motorový paragliding - Doba trvání: 15 + 15 minut, Počet osob: 1, Lokalita: Moravskoslezský kraj

TS122 (pro objednávky)

Nové

Program Tento adrenalinem nadupaný zážitek začíná krátkou instruktáží a ponaučením o bezpečnosti. Ale pak už honem do vzduchu! Po celou dobu...

Více informací:
Dostupnost: Zážitek je dostupnýZážitkový poukaz - zaslání na email: ZDARMA
Osobní odběr: Zasilkovna.cz (65,- Kč)
Dopravné PPL: 100 Kč (dobírka)

Cena: 2 440 Kč

Více informací:

Cool Zážitky .cz - nejlepší dárek je zážitek :
Motorový paragliding
Doba trvání: 15 + 15 minut, Počet osob: 1, Lokalita: Moravskoslezský kraj - Cool Zážitky .cz

Program Tento adrenalinem nadupaný zážitek začíná krátkou instruktáží a ponaučením o bezpečnosti. Ale pak už honem do vzduchu! Po celou dobu letu bude s letcem profesionální pilot, který se postará o to, aby vše proběhlo v maximálním bezpečí. Motorový paragliding je ideální volbou pro kochání se krajinou, protože je tak akorát rychlý. Let probíhá ve Frýdlantu nad Ostravicí a trvá 15 minut. Létat si nespoutaně jako pták a kolem krásná příroda, to bude kráááása! Co by měl letec vědět? V případě volby jiného vzletového místa je nutné se řídit platnými předpisy a povolenými letovými prostory v ČR, se kterými každého seznámí pilot. Vzletová a přistávací plocha musí být velká min. 50x50 metrů, v rovině nebo mírném kopci svažitém ve směru vzletu. Povrch tráva do 10 cm nebo pevná plocha. Doprava na jiné místo než je určené není zahrnuta v ceně.

Parametry:

  • Doba trvání: 15 + 15 minut
  • Počet osob: 1
  • Lokalita: Moravskoslezský kraj
  • Typ zážitku: Vzduch
  • Specifikace: Motorový paragliding (s vrtulí)
  • Město: Frýdlant nad Ostravicí

Potřebujete další informace ke zboží Motorový paragliding ? Zeptejte se našeho prodavače (chat, nebo kontaktní formulář vedle fotografie produktu vpravo).

7 dalších produktů ve stejné kategorii: