Kurz paraglidingu - Doba trvání: 5 dní, Počet osob: 1, Lokalita: Liberecký kraj

A0:33-4785-3 (pro objednávky)

Nové

Zážitek program:
Pááááni, tohle bude adrenalin! Základní kurz paraglidingu je skvělý zážitek pro všechny milovníky adrenalinu. Probíhá v rozsahu 5...

Více informací:Cena: 7 989 Kč

Více informací:

Zážitek: Kurz paraglidingu - Paragliding - Cool Zážitky .cz

Kurz paraglidingu

Hlavní specifika pro tento zážitek :

  • Doba trvání: 5 dní
  • Počet účastníků zážitku: 1
  • Lokalita konnání: Liberecký kraj
  • Druh zážitku: Vzduch
  • Specifikace: Základní kurz paraglidingu
  • Město: Liberec


Zážitek program:
Pááááni, tohle bude adrenalin! Základní kurz paraglidingu je skvělý zážitek pro všechny milovníky adrenalinu. Probíhá v rozsahu 5 dnů, během kterých se naučíte spoustu zajímavých a potřebných věcí z meteorologie, bezpečností předpisy a další teorii. Kurz má ovšem i praktickou část, takže se naučíte padák odstartovat, vodit ve vzduchu a bezpečně ho položit. A nesmí chybět to hlavní – první samostatný let, samozřejmě pod dohledem zkušených instruktorů. Není nic krásnějšího, než první vzlet vlastní silou, kdy víš, že každý další let bude dál a výš… Cena kurzu na Liberecku zahrnuje: 5denní výcvik (teorii + praxi), zapůjčení; kompletní výbavy a učebních pomůcek, práci instruktorů. V ceně kurzů není zahrnuto ubytování a stravování po dobu kurzu a také zkoušky pro získání pilotní licence na paragliding PL-A. Pokud chcete licenci získat, můžete se z;a poplatek následně účastnit dolétávacího kurzu, který je vypisován poskytovatelem. Měli byste vědět Pro absolvování kurzu je nutné mít potvrzení od lékaře, že se můžete kurzu zúčastnit! Pokud si budete přát zajistit ubytování jak pro sebe, tak i Vaše blízké, neváhejte nás kontaktovat.

Zařazení zážitku: Zážitky | Vzduch | Paragliding


Potřebujete další informace k zážitku Kurz paraglidingu ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

Komentáře Facebook uživatelů (
)

6 dalších zážitků ve stejné kategorii:

fav
Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.