Zážitek : Vzrušující pilotování letadla na zkoušku - Doba trvání: 20 minut letu + příprava, Počet osob: 1 účastník + 2 pasažéři, Lokalita:

TS152 (pro objednávky)

Nové

Program Samotnému letu nejprve předchází odborné školení na 45 minut, kde se naučíte základy ovládání letadla, bezpečnosti, ale také...

Více informací:
Dostupnost: Zážitek je dostupnýZážitkový poukaz - zaslání na email: ZDARMA
Osobní odběr: Zasilkovna.cz ZDARMA
Dopravné PPL: ZDARMA (dobírka)

Cena: 6 200 Kč

Více informací:

Cool Zážitky .cz - nejlepší dárek je zážitek :
Vzrušující pilotování letadla na zkoušku
Doba trvání: 20 minut letu + příprava, Počet osob: 1 účastník + 2 pasažéři, Lokalita: Královéhradecký kraj - Cool Zážitky .cz

Program Samotnému letu nejprve předchází odborné školení na 45 minut, kde se naučíte základy ovládání letadla, bezpečnosti, ale také meteorologie či orientace v leteckých mapách. Následuje samotný let, kdy během 20 minut si budete moci zkusit, jaký je to doopravdy pocit, být pilotem. A to vše v bezpečí, pod neustálou kontrolou zkušeného kapitána. Po přistání na vás ještě čeká 30ti minutové vyhodnocení celého letu, abyste si uvědomil, jaké úkony jste zvládl bravurně a naopak kde jsou do budoucna největší rezervy. Na tomto letišti si vyzkoušíte zkrotit letadlo Cessna C-172. Navíc s sebou můžete vzít další 2 pasažéry, kteří dosvědčí vaše pilotní umění přímo ve vzduchu. Co by měl každý pilot vědět před usednutím do kokpitu? Tato aktivita není extrémně fyzicky náročná, ale je potřeba, aby pilot byl v dobrém zdravotním stavu. Nervozitu můžete nechat doma, jelikož kapitán letadla se o stroj, a tedy i jeho posádku, dokáže vždy postarat a navést na přistání. Stačí tedy chuť se něco naučit a pohodlné oblečení a obuv.

Parametry:

  • Doba trvání: 20 minut letu + příprava
  • Počet osob: 1 účastník + 2 pasažéři
  • Lokalita: Královéhradecký kraj
  • Typ zážitku: Vzduch
  • Specifikace: Exkluzivní kurz pilotování
  • Město: Hradec Králové

Potřebujete další informace ke zboží Vzrušující pilotování letadla na zkoušku ? Zeptejte se našeho prodavače (chat, nebo kontaktní formulář vedle fotografie produktu vpravo).

30 dalších produktů ve stejné kategorii: