Vzrušující pilotování letadla na zkoušku - Doba trvání: 20 minut letu + příprava, Počet osob: 1, Lokalita: Ústecký kraj

A0:381-6236-4 (pro objednávky)

Nové

Zážitek program:
Samotnému letu nejprve předchází odborné školení na 45 minut, kde se naučíte základy ovládání letadla, bezpečnosti, ale také...

Více informací:Dostupnost: Skladem u dodavatele. Expedice k Vám domů do 1 dnů od objednávky.Cena: 3 900 Kč

Více informací:

Zážitek: Vzrušující pilotování letadla na zkoušku - Pilotem na zkoušku - Cool Zážitky .cz

Vzrušující pilotování letadla na zkoušku

Hlavní specifika pro tento zážitek :

  • Doba trvání: 20 minut letu + příprava
  • Počet účastníků zážitku: 1
  • Lokalita konnání: Ústecký kraj
  • Druh zážitku: Vzduch
  • Specifikace: Exkluzivní kurz pilotování
  • Město: Roudnice nad Labem


Zážitek program:
Samotnému letu nejprve předchází odborné školení na 45 minut, kde se naučíte základy ovládání letadla, bezpečnosti, ale také meteorologie či orientace v leteckých mapách. Následuje samotný let, kdy během 20 minut si budete moci zkusit, jaký je to doopravdy pocit, být pilotem. A to vše v bezpečí, pod neustálou kontrolou zkušeného kapitána. Po přistání na vás ještě čeká 30ti minutové vyhodnocení celého letu, abyste si uvědomil, jaké úkony jste zvládl bravurně a naopak kde jsou do budoucna největší rezervy. Na tomto letišti si vyzkoušíte zkrotit letadlo Cessna C-152. Co by měl každý pilot vědět před usednutím do kokpitu? Tato aktivita není extrémně fyzicky náročná, ale je potřeba, aby pilot byl v dobrém zdravotním stavu. Nervozitu můžete nechat doma, jelikož kapitán letadla se o stroj, a tedy i jeho posádku, dokáže vždy postarat a navést na přistání. Stačí tedy chuť se něco naučit a pohodlné oblečení a obuv.

Zařazení zážitku: Zážitky | Vzduch | Pilotem na zkoušku


Potřebujete další informace k zážitku Vzrušující pilotování letadla na zkoušku ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

11 dalších zážitků ve stejné kategorii:

fav
Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.