Vzrušující pilotování letadla na zkoušku Praha - Doba trvání: 20 minut letu + příprava, Počet osob: 1, Lokalita: Praha

A0:381-7235-1 (pro objednávky)

Nové

Zážitek program:
Samotnému letu nejprve předchází odborné školení na 45 minut, kde se naučíte základy ovládání letadla, bezpečnosti, ale také...

Více informací:Cena: 4 900 Kč

Více informací:

Zážitek: Vzrušující pilotování letadla na zkoušku praha - Pilotem na zkoušku - Cool Zážitky .cz

Vzrušující pilotování letadla na zkoušku Praha

Hlavní specifika pro tento zážitek :

  • Doba trvání: 20 minut letu + příprava
  • Počet účastníků zážitku: 1
  • Lokalita konnání: Praha
  • Druh zážitku: Vzduch
  • Specifikace: Exkluzivní kurz pilotování
  • Město: Praha


Zážitek program:
Samotnému letu nejprve předchází odborné školení na 45 minut, kde se naučíte základy ovládání letadla, bezpečnosti, ale také meteorologie či orientace v leteckých mapách. Následuje samotný let, kdy během 20 minut si budete moci zkusit, jaký je to doopravdy pocit, být pilotem. A to vše v bezpečí, pod neustálou kontrolou zkušeného kapitána. Po přistání na vás ještě čeká 30ti minutové vyhodnocení celého letu, abyste si uvědomil, jaké úkony jste zvládl bravurně a naopak kde jsou do budoucna největší rezervy. Na tomto letišti si můžete vybrat, zda vyzkoušíte zkrotit letadlo CTSW nebo Echo. Co by měl každý pilot vědět před usednutím do kokpitu? Tato aktivita není extrémně fyzicky náročná, ale je potřeba, aby pilot byl v dobrém zdravotním stavu. Nervozitu můžete nechat doma, jelikož kapitán letadla se o stroj, a tedy i jeho posádku, dokáže vždy postarat a navést na přistání. Stačí tedy chuť se něco naučit a pohodlné oblečení a obuv.

Zařazení zážitku: Zážitky | Vzduch | Pilotem na zkoušku


Potřebujete další informace k zážitku Vzrušující pilotování letadla na zkoušku Praha ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

14 dalších zážitků ve stejné kategorii:

fav
Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.