Vzrušující pilotování letadla na zkoušku - Doba trvání: 30 minut letu + příprava, Počet osob: 1, Lokalita: Moravskoslezský kraj

A0:381-7256-14 (pro objednávky)

Nové

Program Samotnému letu nejprve předchází odborné školení na 45 minut, kde se naučíte základy ovládání letadla, bezpečnosti, ale také...

Více informací:Cena: 4 980 Kč

Více informací:

Cool Zážitky .cz - nejlepší dárek je zážitek :
Vzrušující pilotování letadla na zkoušku
Doba trvání: 30 minut letu + příprava, Počet osob: 1, Lokalita: Moravskoslezský kraj - Cool Zážitky .cz

Program Samotnému letu nejprve předchází odborné školení na 45 minut, kde se naučíte základy ovládání letadla, bezpečnosti, ale také meteorologie či orientace v leteckých mapách. Následuje samotný let, kdy během 30 minut si budete moci zkusit, jaký je to doopravdy pocit, být pilotem. A to vše v bezpečí, pod neustálou kontrolou zkušeného kapitána. Po přistání na vás ještě čeká 30ti minutové vyhodnocení celého letu, abyste si uvědomil, jaké úkony jste zvládl bravurně a naopak kde jsou do budoucna největší rezervy. Na tomto letišti si vyzkoušíte zkrotit letadlo ALTO. Co by měl každý pilot vědět před usednutím do kokpitu? Tato aktivita není extrémně fyzicky náročná, ale je potřeba, aby pilot byl v dobrém zdravotním stavu. Nervozitu můžete nechat doma, jelikož kapitán letadla se o stroj, a tedy i jeho posádku, dokáže vždy postarat a navést na přistání. Stačí tedy chuť se něco naučit a pohodlné oblečení a obuv.

Parametry:

  • Doba trvání: 30 minut letu + příprava
  • Počet osob: 1
  • Lokalita: Moravskoslezský kraj
  • Typ zážitku: Vzduch
  • Specifikace: Exkluzivní kurz pilotování ultralightu
  • Město: Ostrava

Potřebujete další informace ke zboží Vzrušující pilotování letadla na zkoušku ? Zeptejte se našeho prodavače (chat, nebo kontaktní formulář vedle fotografie produktu vpravo).

Komentáře Facebook uživatelů (
)

14 dalších zážitků ve stejné kategorii:

fav
Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.