Pivní koupel pro milovníky piva - Doba trvání: 105 minut, Počet osob: 1, Lokalita: Olomoucký kraj

A0:52-8161-12 (pro objednávky)

Nové

Netradiční dárek pro muže i ženu nebo pár. Zážitek program:
Tyto pivní lázně jsou speciální chráněné procedury, což je spojení ovesného lože a...

Více informací:Dostupnost: Skladem u dodavatele. Expedice k Vám domů do 1 dnů od objednávky.Cena: 1 500 Kč

Více informací:

Zážitek: Pivní koupel pro milovníky piva - Pivní lázně - Cool Zážitky .cz

Pivní koupel pro milovníky piva

Hlavní specifika pro tento zážitek :

  • Doba trvání: 105 minut
  • Počet účastníků zážitku: 1
  • Lokalita konnání: Olomoucký kraj
  • Druh zážitku: Relax
  • Specifikace: 1 káď pro 1 osobu
  • Město: Olomouc


Netradiční dárek pro muže i ženu nebo pár. Zážitek program:
Tyto pivní lázně jsou speciální chráněné procedury, což je spojení ovesného lože a tzv. Pivní lázně BBB. Voda v lázni se pyšní teplotou 37°C a je obohacena o přísady, jako jsou kvasnice, chmel či sladový šrot. Na povrchu lázně se tvoří typická karamelově zbarvená pivní věna, která přímo vybízí, aby se člověk ponořil. Tento relaxační okamžik je balzámem nejen pro tělo, ale i duši. S pomocí teploty lázně dochází k mírnému zvýšení srdeční činnosti, čímž dojde k aktivaci krevního oběhu, prohřátí pokožky a uvolnění pórů. To způsobuje i odplavení škodlivých látek z těla. Zážitek program:
se skládá z 60ti minut v Aqua zóně, kde je vířivka, finská sauna a parní sauna. Následuje 20 minut privátní pivní koupele BBB, která je zakončena 20ti minutami relaxace na slámovém lůžku. Co by měl pivař před lázní vědět? Lázeň je vhodná pro léčbu lupénky, celulitidy a akné a samozřejmě také pro celkové zklidnění a boj s každodenním stresem. Naopak nevhodná je lázeň pro osoby s vysokým krevním tlakem a po operacích srdce, pro těhotné ženy a děti do 15 let. Rezervaci je třeba provést alespoň 4 týdny předem.

Zařazení zážitku: Zážitky | Pobyty a relaxace | Pivní lázně


Potřebujete další informace k zážitku Pivní koupel pro milovníky piva ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

4 dalších zážitků ve stejné kategorii:

fav
Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.