Pivní koupel pro milovníky piva - Doba trvání: 45 minut (koupel + relaxace), Počet osob: 1, Lokalita: Plzeňský kraj

A0:52-5880-6 (pro objednávky)

Nové

Netradiční dárek pro muže i ženu nebo pár. Zážitek program:
Rehabilitační vana naplněna směsí minerální vody a tmavého koupelového pěna je...

Více informací:Dostupnost: Skladem u dodavatele. Expedice k Vám domů do 1 dnů od objednávky.Cena: 720 Kč

Více informací:

Zážitek: Pivní koupel pro milovníky piva - Pivní lázně - Cool Zážitky .cz

Pivní koupel pro milovníky piva

Hlavní specifika pro tento zážitek :

  • Doba trvání: 45 minut (koupel + relaxace)
  • Počet účastníků zážitku: 1
  • Lokalita konnání: Plzeňský kraj
  • Druh zážitku: Relax
  • Specifikace: Pivní koupel
  • Město: Chodová Planá


Netradiční dárek pro muže i ženu nebo pár. Zážitek program:
Rehabilitační vana naplněna směsí minerální vody a tmavého koupelového pěna je připravena. Na povrchu lázně se tvoří typická karamelově zbarvená pivní věna, která přímo vybízí k tomu, aby se člověk ponořil. Tento relaxační okamžik je balzámem nejen pro tělo, ale i duši. Lázeň je navíc doplněná o dávku živých kultur z pivovarských kvasnic a o směs drcených bylin, což v kombinaci s pivem vytváří neobvyklou a velmi příjemnou chuť. Na relaxaci ve sladovém moku je čas 45 minut. S pomocí teploty lázně dochází k mírnému zvýšení srdeční činnosti, čímž dojde k aktivaci krevního oběhu, prohřátí pokožky a uvolnění pórů. To způsobuje i odplavení škodlivých látek z těla. Na závěr je důležitá relaxace při zabalení do prostěradla a deky z ovčího rouna. Zážitek probíhá v Chodové Plané v Plzeňském kraji. Co by měl pivař před lázní vědět? Lázeň je vhodná pro léčbu lupénky, celulitidy a akné a samozřejmě také pro celkové zklidnění a boj s každodenním stresem. Naopak nevhodná je lázeň pro osoby s vysokým krevním tlakem a po operacích srdce, pro těhotné ženy a děti do 15 let. Rezervaci je třeba provést alespoň 4 týdny předem.

Zařazení zážitku: Zážitky | Pobyty a relaxace | Pivní lázně


Potřebujete další informace k zážitku Pivní koupel pro milovníky piva ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

4 dalších zážitků ve stejné kategorii:

fav
Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.