Koupací sud - Doba trvání: 1 den (24 hod), Počet osob: 1-5 osob, Lokalita: Zlínský kraj

A0:778-8332-13 (pro objednávky)

Nové

Zážitek program:
Ideální zážitek pro všechny chlapy pohodáře, jako stvořený pro teplé letní dny i chladné zimní noci! Chybí na zahradě bazén, nebo...

Více informací:Dostupnost: Skladem u dodavatele. Expedice k Vám domů do 1 dnů od objednávky.Cena: 1 450 Kč

Více informací:

Zážitek: Koupací sud - Pohodář - Cool Zážitky .cz

Koupací sud

Hlavní specifika pro tento zážitek :

  • Doba trvání: 1 den (24 hod)
  • Počet účastníků zážitku: 1-5 osob
  • Lokalita konnání: Zlínský kraj
  • Druh zážitku: Pohodář
  • Specifikace: Koupací sud na 1 den - Vánoční akce
  • Město: Rožnov pod Radhoštěm


Zážitek program:
Ideální zážitek pro všechny chlapy pohodáře, jako stvořený pro teplé letní dny i chladné zimní noci! Chybí na zahradě bazén, nebo má pan domácí radši něco teplejšího? Díky velkému dřevěnému koupacímu sudu na zahradu zažije každý nekonečné hodiny pohody a radosti. Tyto sudy neboli koupací kádě jsou vyrobeny z velice kvalitního dřeva a speciální topné soustavy pro úpravu teploty vody. Dokonce je možné si do něj vzít i drink podle vlastní chuti a výběru. A se skvělou společností, ať už přátelé, rodina nebo drahá polovička, se v nich dá užít spoustu legrace! Pro sud si je nutné si zajet s autem s tažným zařízením do Rožnova pod Radhoštěm, kde se také skládá vratná kauce 5 000 Kč. A pak už čeká jenom nekonečná zábava!

Zařazení zážitku: Zážitky | Pohodář


Potřebujete další informace k zážitku Koupací sud ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

2 dalších zážitků ve stejné kategorii:

Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.