Zážitek : Kurz potápění - Doba trvání: 4 dny, Počet osob: 1, Lokalita: Jihomoravský kraj

TS155 (pro objednávky)

Nové

Program Huráááá do vody! Klasický kurz potápění vedený zkušenými instruktory probíhá nejprve v bazénu a pak i v otevřené vodě. Potápěč...

Více informací:
Dostupnost: Zážitek je dostupnýZážitkový poukaz - zaslání na email: ZDARMA
Osobní odběr: Zasilkovna.cz ZDARMA
Dopravné PPL: ZDARMA (dobírka)

Cena: 8 690 Kč

Více informací:

Cool Zážitky .cz - nejlepší dárek je zážitek :
Kurz potápění
Doba trvání: 4 dny, Počet osob: 1, Lokalita: Jihomoravský kraj - Cool Zážitky .cz

Program Huráááá do vody! Klasický kurz potápění vedený zkušenými instruktory probíhá nejprve v bazénu a pak i v otevřené vodě. Potápěč se v kurzu naučí bezpečnostní pravidla, zacházení s potápěčským přístrojem, základní techniky dýchání a pohybu pod vodou, zdravotní problematiku při potápění. Absolvent kurzu získá certifikační kartu od renomované americké školy IANTD, která umožňuje potápět se na celém světě bez dohledu instruktora do hloubky 21m. Náplň kurzu: celkem 4 dny teoretické i praktické přípravy výuku základních dovedností v bezpečném prostředí bazénu v průběhu 4 – 6 ponorů (2 – 3 setkání na bazénu) 4 ponory ve volné vodě – v České republice nebo na Slovensku, za příplatek je možné dokončení v moři (Chorvatsko, Egypt atd.) Měli byste vědět: Cena nezahrnuje náklady na dopravu a vstupy na lokality.

Parametry:

  • Doba trvání: 4 dny
  • Počet osob: 1
  • Lokalita: Jihomoravský kraj
  • Typ zážitku: Sport
  • Specifikace: Klasický kurz potápění
  • Město: Brno

Potřebujete další informace ke zboží Kurz potápění ? Zeptejte se našeho prodavače (chat, nebo kontaktní formulář vedle fotografie produktu vpravo).

9 dalších produktů ve stejné kategorii: