Zážitek : Kurz potápění - Doba trvání: 5 dní, Počet osob: 1, Lokalita: Liberecký kraj

A0:29-4842-3 (pro objednávky)

Nové

Zážitek program:
Huráááá do vody! Klasický kurz potápění vedený zkušenými instruktory probíhá nejprve v bazénu a pak i v otevřené vodě. Skupina 5...

Více informací:
Dostupnost: Zážitek je dostupnýZážitkový poukaz - zaslání na email: ZDARMA
Osobní odběr: Zasilkovna.cz ZDARMA
Dopravné PPL: ZDARMA (dobírka)

Cena: 6 989 Kč

Více informací:

Zážitek: Kurz potápění - Potápění - Cool Zážitky .cz

Kurz potápění

Hlavní specifika pro tento zážitek :

  • Doba trvání: 5 dní
  • Počet účastníků zážitku: 1
  • Lokalita konnání: Liberecký kraj
  • Druh zážitku: Sport
  • Specifikace: Klasický kurz potápění
  • Město: Liberec


Zážitek program:
Huráááá do vody! Klasický kurz potápění vedený zkušenými instruktory probíhá nejprve v bazénu a pak i v otevřené vodě. Skupina 5 – 6 účastníků se v kurzu naučí bezpečnostní pravidla, zacházení s potápěčským přístrojem, základní techniky dýchání a pohybu pod vodou, zdravotní problematiku při potápění. Absolventi získají certifikát OWD, který umožňuje potápět se prakticky na celém světě bez dozoru instruktora do hloubky 18 m. Náplň kurzu: 1. den - administrativa, seznámení s výstrojí a její kompletace (4 hodiny) 2. den - bazén - vstupní plavecké limity, technika kopání a šnorchlování (2 hodiny), výuka teorie na učebně (s přestávkami 8 hodin) 3. den - bazén - výuka potápění s přístrojem (2 hodiny), výuka teorie na učebně (s přestávkami 8 hodin) 4. den - potápění ve volné vodě - přesun na zvolenou lokalitu, praktická výuka, min. 2 ponory (9 hodin) 5. den - potápění ve volné vodě - praktická výuka, min. 2 ponory, vyhodnocení (9 hodin) Měli byste vědět: Cena nezahrnuje náklady na dopravu a vstupy na lokality, ubytování a stravu. Je potřeba si připravit 500 Kč jako certifikační poplatek.

Zařazení zážitku: Zážitky | Sport | Potápění


Potřebujete další informace k zážitku Kurz potápění ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

8 dalších zážitků ve stejné kategorii