Ponor na zkoušku - Doba trvání: 2 hodiny, Počet osob: 1, Lokalita: Liberecký kraj

A0:28-3614-3 (pro objednávky)

Nové

Program Zážitek začíná teoretickou částí, kde se každý potápěč dozví, jak se chovat pod vodou, jaké jsou hlavní principy bezpečnosti a...

Více informací:Dostupnost: Skladem u dodavatele. Expedice k Vám domů do 1 dnů od objednávky.Cena: 1 420 Kč

Více informací:

Cool Zážitky .cz - nejlepší dárek je zážitek :
Ponor na zkoušku
Doba trvání: 2 hodiny, Počet osob: 1, Lokalita: Liberecký kraj - Cool Zážitky .cz

Program Zážitek začíná teoretickou částí, kde se každý potápěč dozví, jak se chovat pod vodou, jaké jsou hlavní principy bezpečnosti a nebo jak je to s výstrojí a jejím používání. A pak už následuje praxe. V rámci tohoto balíčku je možnost se dostat až do hloubky 3,5 metru, samozřejmě jen pokud to zdatnost potápěče dovolí. Začíná se ponorem ve dvou metrech, až si potápěč zvykne na nové pocity, tak se postupuje do větší hloubky. V případě, že se tento kurz osvědčí a potápěče to potáhne opět do vody, nezbývá nic jiného než pokračovat s kurzy s ponory na volné vodě. Co by měl každý chlapák před kurzem vědět? Všechny kurzy jsou pod vedením zkušeného instruktora a vše potřebné pro Vaši potápěčskou expedici bude připravené, takže jediné co potřebujete je ručník a plavky.

Parametry:

  • Doba trvání: 2 hodiny
  • Počet osob: 1
  • Lokalita: Liberecký kraj
  • Typ zážitku: Sport
  • Specifikace: Potápění ve volné vodě
  • Město: okres Jablonec nad Nisou

Potřebujete další informace ke zboží Ponor na zkoušku ? Zeptejte se našeho prodavače (chat, nebo kontaktní formulář vedle fotografie produktu vpravo).

5 dalších zážitků ve stejné kategorii:

fav
Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.