Zážitek : Freediving - Doba trvání: 2 dny, Počet osob: 1, Lokalita: Jihomoravský kraj

TS681 (pro objednávky)

Nové

Program Zážitek jako stvořený pro všechny, co se cítí v bazénu jako ryba ve vodě. Dvoudenní bazénový kurz nádechového potápění vás...

Více informací:
Dostupnost: Zážitek je dostupnýZážitkový poukaz - zaslání na email: ZDARMA
Osobní odběr: Zasilkovna.cz (65,- Kč)
Dopravné PPL: 100 Kč (dobírka)

Cena: 4 990 Kč

Více informací:

Cool Zážitky .cz - nejlepší dárek je zážitek :
Freediving
Doba trvání: 2 dny, Počet osob: 1, Lokalita: Jihomoravský kraj - Cool Zážitky .cz

Program Zážitek jako stvořený pro všechny, co se cítí v bazénu jako ryba ve vodě. Dvoudenní bazénový kurz nádechového potápění vás seznámí prakticky se vším, co se týká tohoto sportu, včetně fyziologie organismu pod hladinou vody. Kurzem vás provede úřadující mistr světa ve freedivingu Petr Vala. Zážitek probíhá v Brně. Pátek odpoledne Teorie, ukázková videa a nácvik, základy fyziologie, freedivingu a správného dýchání, dechová cvičení, trénink zadržování dechu na suchu, rizika potápění a bezpečnostní pravidla. Sobota Nácvik v bazénu a videotrénink, část teorie, statická apnoe - vyzkoušíte si maximální zádrž dechu (pod vedením instruktora), dynamická apnoe, strečink těla, technika plavání s ploutvemi, přednášky v učebně, závěrečný test - po jehož absolvování získáte mezinárodní certifikaci.

Parametry:

  • Doba trvání: 2 dny
  • Počet osob: 1
  • Lokalita: Jihomoravský kraj
  • Typ zážitku: Sport
  • Specifikace: Bazénový kurz freedivingu
  • Město: Brno

Potřebujete další informace ke zboží Freediving ? Zeptejte se našeho prodavače (chat, nebo kontaktní formulář vedle fotografie produktu vpravo).

9 dalších produktů ve stejné kategorii: