Zobrazit větší

Sládkem na jeden den - dárek pro pivaře Vysočina -

A0:439-10196-8 (pro objednávky)

Nové

Šrotování sladu, vystírka, chmelovar, sbírání deky z otevřené spilky a mnoho dalších činností! To všechno čeká na pivního nadšence,...

Více informací:Dostupnost: Skladem u dodavatele. Expedice k Vám domů do 1 dnů od objednávky.Cena: 5 800 Kč

Více informací:

Zážitek: Sládkem na jeden den - dárek pro pivaře Vysočina - Povolání na zkoušku - Cool Zážitky .cz

Sládkem na jeden den - dárek pro pivaře Vysočina

Hlavní specifika pro tento zážitek :

  • Doba trvání: cca 10 hodin
  • Počet osob: 1
  • Lokalita: Vysočina
  • Typ zážitku: Netradiční
  • Specifikace: Sládkem v pivovaru
  • Město: Jihlava
  • Pro koho je určený: Pro muže


Šrotování sladu, vystírka, chmelovar, sbírání deky z otevřené spilky a mnoho dalších činností! To všechno čeká na pivního nadšence, který se bude učit, jak se pivo vaří. Po ruce bude k dispozici zkušený sládek, který zodpoví zvídavé dotazy a nenechá nikoho ve štychu. A co si gurmán uvaří, to si taky vypije! Za pár týdnů mu bude domů doručeno dárkové balení piva, které si vlastnoručně uvařil. Zážitek probíhá v Jihlavě a trvá zhruba 10 hodin. Varianta je určena pro jednu osobu. Zážitek zahrnuje: aktivní účast na výrobě piva se sládkem v minipivovaru: zajímavosti o pivě, technologický postup výroby, seznámení se všemi pomůckami a ingrediencemi k výrobě piva, ochutnání všech aktuálně navařených piv v pivovaru a neomezená konzumace piva přímo z ležáckých tanků v průběhu celého dne, na závěr odchodový pivní panáček, pro tvrdě pracující pomocníky sládků je připraveno studené občerstvení a polední 3chodové menu, dárkové balení "vlastního piva" - 4 lahve piva s patentním uzávěrem v dřevěném nosiči s logem pivovaru (v případě vaření piva ve skupince je tento objem piva pro celou skupinu dohromady), pivní dárky z pivovaru: certifikát od sládka, originální pivní džbánek s logem pivovaru, pivní tácek a etikety na pivo. Co by měl sládek vědět? Vzhledem k náročné pracovní náplni v rámci pivního degustování doporučujeme obstarat si řidiče na odvoz domů, případně využít veřejných dopravních prostředků. V těsné blízkosti pivovaru je také několik hotelů či penzionů, takže můžeme zajistit rezervaci na ubytování.

Zařazení zážitku: Zážitky | Netradiční | Povolání na zkoušku


Potřebujete další informace k zážitku Sládkem na jeden den - dárek pro pivaře Vysočina ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

4 dalších zážitků ve stejné kategorii:

fav
Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.