Staňte se televizním reportérem či moderátorem Praha - Doba trvání: 5 - 7 hodin, Počet osob: 1, Lokalita: Praha

A0:390-7750-1 (pro objednávky)

Nové

Zážitek program:
Zážitek jako stvořený pro přirozené extroverty! Mohou se na zkoušku stát reportérem nebo moderátorem, dle vlastního přání....

Více informací:Cena: 5 445 Kč

Více informací:

Zážitek: Staňte se televizním reportérem či moderátorem praha - Povolání na zkoušku - Cool Zážitky .cz

Staňte se televizním reportérem či moderátorem Praha

Hlavní specifika pro tento zážitek :

  • Doba trvání: 5 - 7 hodin
  • Počet účastníků zážitku: 1
  • Lokalita konnání: Praha
  • Druh zážitku: Netradiční
  • Specifikace: Televizní reportér
  • Město: Praha


Zážitek program:
Zážitek jako stvořený pro přirozené extroverty! Mohou se na zkoušku stát reportérem nebo moderátorem, dle vlastního přání. Zážitkář může třeba zastat roli reportéra v terénu, parlamentu či studiu a moderovat aktuální události. Na začátku si vybere téma reportáže z nabídky dle vlastního uvážení (politika, life-styl, bulvár, hobby, aktuální dění v ČR apod.) a vyzkouší si, jaká je denní rutina televizních reportérů. Pod profesionálním vedením se naučí jak pracovat s kamerou, hlasovým projevem nebo například jak pokládat otázky. To si pak také vyzkouší v praxi. Bude uhlazeně vystupovat před kamerou a může se konečně předvést se svým šarmem. Třeba v tomto povolání najde zalíbení a z;a nějakou dobu ho spatříme na našich obrazovkách!

Zařazení zážitku: Zážitky | Netradiční | Povolání na zkoušku


Potřebujete další informace k zážitku Staňte se televizním reportérem či moderátorem Praha ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

Komentáře Facebook uživatelů (
)

6 dalších zážitků ve stejné kategorii:

fav
Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.