Pronájem Ferrari 458 Spider Praha - Doba trvání: 24 hodin/250 km, Počet osob: 1 řidič + 1 spolujezdec, Lokalita: Praha

A0:656-6731-1 (pro objednávky)

Nové

Zážitek program:
Který chlap by nechtěl zažít ten pocit, že se z;a ním bude závistivě otáčet každý? Je tady zážitek v podobě pronájmu Ferrari 458...

Více informací:Dostupnost: Skladem u dodavatele. Expedice k Vám domů do 1 dnů od objednávky.Cena: 32 539 Kč

Více informací:

Zážitek: Pronájem Ferrari 458 Spider praha - Půjčení supersportu - Cool Zážitky .cz

Pronájem Ferrari 458 Spider Praha

Hlavní specifika pro tento zážitek :

  • Doba trvání: 24 hodin/250 km
  • Počet účastníků zážitku: 1 řidič + 1 spolujezdec
  • Lokalita konnání: Praha
  • Druh zážitku: Sport
  • Specifikace: Pronájem Ferrari 458 Spider
  • Město: Praha


Zážitek program:
Který chlap by nechtěl zažít ten pocit, že se z;a ním bude závistivě otáčet každý? Je tady zážitek v podobě pronájmu Ferrari 458 Spider na 24 hodin! Střechu si můžete během několika vteřin složit a prohánět se tak v kabrioletu. Vítr ve vlasech, sluneční brýle na očích a draváááá jízda? To vám bude každý závidět! Cena pronájmu obsahuje pojištění odpovědnosti a havarijní pojištění vozidla a dálniční známku. V ceně je zahrnuto 250 km, další kilometry navíc se doplácí. Vozidlo se zapůjčuje v Praze s plnou nádrží. Vůz je nutné vrátit taktéž s plnou nádrží. Co by měl řidič vědět? Před absolvováním jízdy podepisuje účastník směnku, která je zpětně vrácena (v případě pojistné události je spoluúčast 10%). Přistavení vozu v Praze je zdarma.

Zařazení zážitku: Zážitky | Auto-moto | Půjčení supersportu


Potřebujete další informace k zážitku Pronájem Ferrari 458 Spider Praha ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

1 dalších zážitků ve stejné kategorii:

Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.