Zážitek : Škola bezpečné jízdy - Doba trvání: cca 3 - 4 hodin, Počet osob: 1, Lokalita: Středočeský kraj

TS1278 (pro objednávky)

Nové

Škola bezpečné jízdy nebo taky škola smyku. Škola smyku s EASYDRIFT Díky naší škole smyku se naučíte zachovat klid a zvládnout za volantem...

Více informací:
Dostupnost: Zážitek je dostupnýZážitkový poukaz - zaslání na email: ZDARMA
Osobní odběr: Zasilkovna.cz (65,- Kč)
Dopravné PPL: 100 Kč (dobírka)

Cena: 1 899 Kč

Více informací:

Cool Zážitky .cz - nejlepší dárek je zážitek :
Škola bezpečné jízdy
Doba trvání: cca 3 - 4 hodin, Počet osob: 1, Lokalita: Středočeský kraj - Cool Zážitky .cz

Škola bezpečné jízdy nebo taky škola smyku. Škola smyku s EASYDRIFT Díky naší škole smyku se naučíte zachovat klid a zvládnout za volantem téměř každou krizovou situaci, která může potkat úplně každého. Díky vozu v revoluční úpravě EASYDRIFT z kurzu doslova vyždímete úplně všechno a jako řidič se posunete o pořádný kus dopředu. Díky speciálním \"návlekům\" na kola zažijete reálnou simulaci krizové situace, kdy vaše kola přestanou přiléhat k vozovce. Všechny smyky jsou však samozřejmě kontrolované. Kurz bezpečné jízdy je rozdělen na dvě části - teoretickou a praktickou: Teoretická část • aktivní i pasivní bezpečnost při jízdě autem • základní bezpečnostní prvky při řízení automobilu • problematika brzdění a faktory ovlivňující délku brzdné dráhy • působení sil na vozidlo při rozjezdu, brzdění a při průjezdu zatáčkou Praktická část • nácvik ovládání a chování vozidla v extrémních podmínkách při snížené adhezi • intenzivní a přerušované brzdění ve směru jízdy a s otáčením volantu • vyhýbací manévr - odvrácení čelního střetu • regresivní brzdění v různých rychlostech až do úplného zastavení • zvládání vozidla v přetáčeném a nedotáčivém smyku • jízda zručnosti mezi kužely

Parametry:

  • Doba trvání: cca 3 - 4 hodin
  • Počet osob: 1
  • Lokalita: Středočeský kraj
  • Typ zážitku: Auto-moto
  • Specifikace: Kurz bezpečné jízdy s EASYDRIFT
  • Město: Bělá pod Bezdězem

Potřebujete další informace ke zboží Škola bezpečné jízdy ? Zeptejte se našeho prodavače (chat, nebo kontaktní formulář vedle fotografie produktu vpravo).

12 dalších produktů ve stejné kategorii: