Zobrazit větší

Kurz bezpečné jízdy s odpočtem bodů -

A0:380-10805-10 (pro objednávky)

Nové

Škola bezpečné jízdy nebo taky škola smyku. V kurzu se každý účastník naučí jak správně ovládat své vozidlo, jak předcházet krizovým...

Více informací:Dostupnost: Skladem u dodavatele. Expedice k Vám domů do 1 dnů od objednávky.Cena: 5 950 Kč

Více informací:

Zážitek: Kurz bezpečné jízdy s odpočtem bodů - Škola smyku - Cool Zážitky .cz

Kurz bezpečné jízdy s odpočtem bodů

Hlavní specifika pro tento zážitek :

  • Doba trvání: 7 hodin
  • Počet osob: 1 osoba
  • Lokalita: Královéhradecký kraj
  • Typ zážitku: Auto-moto
  • Specifikace: Odpočet bodů
  • Město: Hradec Králové
  • Pro koho je určený: Pro muže


Škola bezpečné jízdy nebo taky škola smyku. V kurzu se každý účastník naučí jak správně ovládat své vozidlo, jak předcházet krizovým situacím a jak se zachovat, když případně nastanou. Pozná možnosti svého vozu a parádně se s ním sladí. Po úspěšném absolvování kurzu dostane potvrzení k odečtu 3 bodů. Zajištěn mu bude dozor profesionálního instruktora. Školení se mohou zúčastnit řidiči, kteří nemají ke dni podání žádosti o účast na školení v registru řidičů zaznamenáno více než 10 bodů z;a porušení právních předpisů, ohodnocených více než 6ti body z;a jeden přestupek. Po ukončení kurzu je řidiči, který ukončil "školení bezpečné jízdy", vydáno potvrzení o absolvování tohoto školení. Potvrzení o absolvování školení bezpečné jízdy má platnost 30 dní ode dne vydání, tzn., že řidič musí podat žádost o odečet bodů v této lhůtě. Řidiči, kteří doloží žádost o odečtení bodů z registru u příslušného obecního úřadu s rozšířenou působností tímto potvrzením, budou, splňují-li ke dni absolvování školení kritéria potřebná k přijetí ke školení, odečteny 3 body. Řidič musí splnit: • nesmí mít v evidenci řidičů více než 10 bodů, • nesmí mít 1 přestupek ohodnocený 6 a více body, • musí doložit aktuální výpis z bodového hodnocení řidiče. V případě, že by řidič v době od podání písemné žádosti o přijetí na školení do data účasti na školení překročil hranici 10 bodů nebo získal 6 a více bodů z;a jeden přestupek, nebude mu záznam o odečtení bodů proveden, i když se školení zúčastnil. Odečet bodů je možné provést na základě absolvování školení jednou z;a kalendářní rok. Měli byste vědět Jelikož se musíme řídit vyhláškou Ministerstva dopravy, tento zážitek nelze směnit z;a žádný jiný zážitek z naší nabídky ani požadovat navrácení peněz. Zážitek lze pouze darovat jiné osobě, která splní dané požadavky. Po odhlášení se z již rezervovaného termínu nevzniká nárok na jeho náhradu. Prosíme Vás proto, abyste si opravdu přečetli podmínky, které musíte splňovat. Děkujeme.

Zařazení zážitku: Zážitky | Auto-moto | Škola smyku


Potřebujete další informace k zážitku Kurz bezpečné jízdy s odpočtem bodů ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

7 dalších zážitků ve stejné kategorii:

Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.