Kurz bezpečné jízdy s odpočtem bodů - Doba trvání: 7 hodin, Počet osob: 1, Lokalita: Středočeský kraj

A0:380-6938-2 (pro objednávky)

Nové

Škola bezpečné jízdy nebo taky škola smyku. Zážitek program:
V kurzu se každý účastník naučí: jak správně ovládat své vozidlo, jak předcházet...

Více informací:Cena: 5 149 Kč

Více informací:

Zážitek: Kurz bezpečné jízdy s odpočtem bodů - Škola smyku - Cool Zážitky .cz

Kurz bezpečné jízdy s odpočtem bodů

Hlavní specifika pro tento zážitek :

  • Doba trvání: 7 hodin
  • Počet účastníků zážitku: 1
  • Lokalita konnání: Středočeský kraj
  • Druh zážitku: Auto-moto
  • Specifikace: Škola smyku s odpočtem bodů
  • Město: Příbram


Škola bezpečné jízdy nebo taky škola smyku. Zážitek program:
V kurzu se každý účastník naučí: jak správně ovládat své vozidlo, jak předcházet krizovým situacím a jak se zachovat, když případně nastanou, teorie řízení a zásad bezpečné a defenzivní jízdy, nejčastější příčiny dopravních nehod a jejich předcházení, důsledky protiprávního jednání řidičů motorových vozidel, prevence řešení mimořádných událostí v provozu na pozemních komunikacích, pozná možnosti svého vozu a parádně se s ním sladí. Po úspěšném absolvování kurzu dostane potvrzení k odečtu 3 bodů. Zajištěn mu bude dozor profesionálního instruktora. Školení se mohou zúčastnit řidiči, kteří nemají ke dni podání žádosti o účast na školení v registru řidičů zaznamenáno více než 10 bodů z;a porušení právních předpisů, ohodnocených více než 6ti body z;a jeden přestupek. Po ukončení kurzu je řidiči, který ukončil \"školení bezpečné jízdy\", vydáno potvrzení o absolvování tohoto školení. Potvrzení o absolvování školení bezpečné jízdy má platnost 30 dní ode dne vydání, tzn., že řidič musí podat žádost o odečet bodů v této lhůtě. Řidiči, kteří doloží žádost o odečtení bodů z registru u příslušného obecního úřadu s rozšířenou působností tímto potvrzením, budou, splňují-li ke dni absolvování školení kriteria potřebná k přijetí ke školení, odečteny 3 body. Řidič musí splnit následující podmínky: • nesmí mít v evidenci řidičů více než 10 bodů, • nesmí mít 1 přestupek ohodnocený 6 a více body, • musí doložit aktuální výpis z bodového hodnocení řidiče. V případě, že by řidič v době od podání písemné žádosti o přijetí na školení do data účasti na školení překročil hranici 10 bodů nebo získal 6 a více bodů z;a jeden přestupek, nebude mu záznam o odečtení bodů proveden, i když se školení zúčastnil. Odečet bodů je možné provést na základě absolvování školení jednou z;a kalendářní rok. Vozidlo, se kterým se školení zúčastní, musí splňovat veškeré povinnosti pro provoz na veřejných komunikacích. Každý musí mít vozidlo a je povinen dostavit se ve stavu způsobilém k řízení vozidla. Měli byste vědět Jelikož se musíme řídit vyhláškou Ministerstva dopravy, tento zážitek nelze směnit z;a žádný jiný zážitek z naší nabídky ani požadovat navrácení peněz. Zážitek lze pouze darovat jiné osobě, která splní dané požadavky. Po odhlášení se z již rezervovaného termínu nevzniká nárok na jeho náhradu. Prosíme Vás proto, abyste si opravdu přečetli podmínky, které musíte splňovat. Děkujeme.

Zařazení zážitku: Zážitky | Auto-moto | Škola smyku


Potřebujete další informace k zážitku Kurz bezpečné jízdy s odpočtem bodů ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

11 dalších zážitků ve stejné kategorii:

fav
Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.