Zážitek : Škola bezpečné jízdy - Doba trvání: cca 5 hodin, Počet osob: 1, Lokalita: Pardubický kraj

TS374 (pro objednávky)

Nové

Škola bezpečné jízdy nebo taky škola smyku. Program Jedinečná příležitost pro piráta silnic pořádně dupnout na pedály a vyzkoušet si...

Více informací:
Dostupnost: Zážitek je dostupnýZážitkový poukaz - zaslání na email: ZDARMA
Osobní odběr: Zasilkovna.cz (65,- Kč)
Dopravné PPL: 100 Kč (dobírka)

Cena: 3 509 Kč

Více informací:

Cool Zážitky .cz - nejlepší dárek je zážitek :
Škola bezpečné jízdy
Doba trvání: cca 5 hodin, Počet osob: 1, Lokalita: Pardubický kraj - Cool Zážitky .cz

Škola bezpečné jízdy nebo taky škola smyku. Program Jedinečná příležitost pro piráta silnic pořádně dupnout na pedály a vyzkoušet si školu smyku na polygonu. Zatáčka, smyk, brzdáááá! Škola bezpečné jízdy AKTIV je vedena zkušenými instruktory. Kurz AKTIV je zaměřen na řidiče s menší řidičskou praxí a pro řidiče začátečníky. Kurz trvá přibližně 5 hodin. Skládá se z teoretické části a praktické jízdy po polygonu Optimální je absolvovat školu bezpečné jízdy ve vlastním vozidle. Výcvik probíhá na čtyřech samostatných kluzných plochách jako je rovinka, zatáčka, kopec končící zatáčkou (výcvik v obou směrech) a kluzná plocha s úhybnou deskou. Časový harmonogram: 8:45 - příjezd účastníků 9:00 - 11:00 - teoretická část (učebna) 11:00 - 12:00 - praktický výcvik (kluzné plochy) 12:00 - 13:00 - přestávka na oběd 13:00 - 14:00 - praktický výcvik (kluzné plochy)

Parametry:

  • Doba trvání: cca 5 hodin
  • Počet osob: 1
  • Lokalita: Pardubický kraj
  • Typ zážitku: Auto-moto
  • Specifikace: Kurz bezpečné jízdy - Aktiv
  • Město: Vysoké Mýto

Potřebujete další informace ke zboží Škola bezpečné jízdy ? Zeptejte se našeho prodavače (chat, nebo kontaktní formulář vedle fotografie produktu vpravo).

12 dalších produktů ve stejné kategorii: