Zážitek : Škola bezpečné jízdy - Doba trvání: cca 5 hodin, Počet osob: 1, Lokalita: Ústecký kraj

TS39 (pro objednávky)

Nové

Škola bezpečné jízdy nebo taky škola smyku. Program školy smyku Jedinečná příležitost pro piráta silnic pořádně dupnout na pedály a...

Více informací:
Dostupnost: Zážitek je dostupnýZážitkový poukaz - zaslání na email: ZDARMA
Osobní odběr: Zasilkovna.cz ZDARMA
Dopravné PPL: ZDARMA (dobírka)

Cena: 5 040 Kč

Více informací:

Cool Zážitky .cz - nejlepší dárek je zážitek :
Škola bezpečné jízdy
Doba trvání: cca 5 hodin, Počet osob: 1, Lokalita: Ústecký kraj - Cool Zážitky .cz

Škola bezpečné jízdy nebo taky škola smyku. Program školy smyku Jedinečná příležitost pro piráta silnic pořádně dupnout na pedály a vyzkoušet si školu smyku na polygonu. Škola bezpečné jízdy TOP pro jednu osobu je vedena zkušenými instruktory, kteří zdokonalí řidičské dovednosti každého zkušeného řidiče. Kurz TOP je zaměřen na získání znalostí i dovedností pro bezpečné řízení a je vhodný pro řidiče s velkou praxí a ty, kteří již kurz bezpečné jízdy v minulosti absolvovali a chtějí si své dovednosti ještě více prohloubit. Kurz trvá přibližně 5 hodin. Skládá se z teoretické části a praktické jízdy. Optimální je absolvovat školu bezpečné jízdy ve vlastním vozidle. Výcvik probíhá na čtyřech samostatných kluzných plochách jako je rovinka, zatáčka, kopec končící zatáčkou (výcvik v obou směrech) a kluzná plocha s úhybnou deskou. Časový harmonogram: 8:45 - příjezd účastníků 9:00 - 11:00 - teoretická část (učebna) 11:00 - 12:00 - praktický výcvik (kluzné plochy) 12:00 - 13:00 - přestávka na oběd 13:00 - 14:00 - praktický výcvik (kluzné plochy)

Parametry:

  • Doba trvání: cca 5 hodin
  • Počet osob: 1
  • Lokalita: Ústecký kraj
  • Typ zážitku: Auto-moto
  • Specifikace: Kurz bezpečné jízdy - TOP
  • Město: Most

Potřebujete další informace ke zboží Škola bezpečné jízdy ? Zeptejte se našeho prodavače (chat, nebo kontaktní formulář vedle fotografie produktu vpravo).

12 dalších produktů ve stejné kategorii: