Škola bezpečné jízdy - Doba trvání: cca 5 hodin, Počet osob: 1, Lokalita: Ústecký kraj

A0:27-5314-4 (pro objednávky)

Nové

Škola bezpečné jízdy nebo taky škola smyku. Zážitek program:
školy smyku Jedinečná příležitost pro piráta silnic pořádně dupnout na pedály a...

Více informací:Cena: 5 040 Kč

Více informací:

Zážitek: Škola bezpečné jízdy - Škola smyku - Cool Zážitky .cz

Škola bezpečné jízdy

Hlavní specifika pro tento zážitek :

  • Doba trvání: cca 5 hodin
  • Počet účastníků zážitku: 1
  • Lokalita konnání: Ústecký kraj
  • Druh zážitku: Auto-moto
  • Specifikace: Kurz bezpečné jízdy - TOP
  • Město: Most


Škola bezpečné jízdy nebo taky škola smyku. Zážitek program:
školy smyku Jedinečná příležitost pro piráta silnic pořádně dupnout na pedály a vyzkoušet si školu smyku na polygonu. Škola bezpečné jízdy TOP pro jednu osobu je vedena zkušenými instruktory, kteří zdokonalí řidičské dovednosti každého zkušeného řidiče. Kurz TOP je zaměřen na získání znalostí i dovedností pro bezpečné řízení a je vhodný pro řidiče s velkou praxí a ty, kteří již kurz bezpečné jízdy v minulosti absolvovali a chtějí si své dovednosti ještě více prohloubit. Kurz trvá přibližně 5 hodin. Skládá se z teoretické části a praktické jízdy. Optimální je absolvovat školu bezpečné jízdy ve vlastním vozidle. Výcvik probíhá na čtyřech samostatných kluzných plochách jako je rovinka, zatáčka, kopec končící zatáčkou (výcvik v obou směrech) a kluzná plocha s úhybnou deskou. Časový harmonogram: 8:45 - příjezd účastníků 9:00 - 11:00 - teoretická část (učebna) 11:00 - 12:00 - praktický výcvik (kluzné plochy) 12:00 - 13:00 - přestávka na oběd 13:00 - 14:00 - praktický výcvik (kluzné plochy)

Zařazení zážitku: Zážitky | Auto-moto | Škola smyku


Potřebujete další informace k zážitku Škola bezpečné jízdy ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

Komentáře Facebook uživatelů (
)

12 dalších zážitků ve stejné kategorii:

fav
Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.