Škola bezpečné jízdy - Doba trvání: 4 - 5 hodin, Počet osob: 1, Lokalita: Moravskoslezský kraj

A0:27-7922-14 (pro objednávky)

Nové

Škola bezpečné jízdy nebo taky škola smyku. Zážitek program:
Jedinečná příležitost pro piráta silnic pořádně dupnout na pedály a vyzkoušet si...

Více informací:Dostupnost: Skladem u dodavatele. Expedice k Vám domů do 1 dnů od objednávky.Cena: 3 900 Kč

Více informací:

Zážitek: Škola bezpečné jízdy - Škola smyku - Cool Zážitky .cz

Škola bezpečné jízdy

Hlavní specifika pro tento zážitek :

  • Doba trvání: 4 - 5 hodin
  • Počet účastníků zážitku: 1
  • Lokalita konnání: Moravskoslezský kraj
  • Druh zážitku: Auto-moto
  • Specifikace: Škola smyku Standard
  • Město: Ostrava


Škola bezpečné jízdy nebo taky škola smyku. Zážitek program:
Jedinečná příležitost pro piráta silnic pořádně dupnout na pedály a vyzkoušet si školu smyku na polygonu. Zatáčka, smyk, brzdáááá! Škola smyku STANDARD je vedena zkušenými instruktory. Kurz STANDARD je určen pro všechny, co vlastní řidičský průkaz. Kurz trvá 4 - 5 hodin. Skládá se z teoretické části a praktické jízdy po polygonu. Optimální je absolvovat školu bezpečné jízdy ve vlastním vozidle. V případě potřeby je možné si z;a poplatek auto půjčit. Výcvik probíhá na speciálním kluzném povrchu a řidič si vyzkouší bezpečné simulace nejčastějších krizových situací. Mezi ně patří úhybný manévr, nedotáčivý smyk a další situace, se kterými se může setkat v běžném silničním provozu. Teoretická část bodový systém v kostce pneumatiky a jejich podstata teoretické řešení nejčastějších krizových situací, videoukázky základy defenzivní jízdy Praktická část bezpečný průjezd zatáčkou na povrchu se sníženou přilnavostí krizové brzdění porovnání brzdné dráhy v závislosti na odlišném povrchu reakční doba řidiče na neočekávanou překážku simulace a nácvik přetáčivého smyku na smykové desce Tato varianta je bez možnosti prodloužení platnosti vocheru. Voucher je tedy platný 12 měsíců.

Zařazení zážitku: Zážitky | Auto-moto | Škola smyku


Potřebujete další informace k zážitku Škola bezpečné jízdy ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

12 dalších zážitků ve stejné kategorii:

fav
Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.