Trénink brazilského Jiu jitsu se zkušeným zápasníkem - Doba trvání: cca 2 hodiny, Počet osob: 1 osoba, Lokalita: Liberecký kraj

A0:771-8308-3 (pro objednávky)

Nové

Zážitek program:
Zážitek jako stvořený pro všechny drsňáky! Ať si milovník bojových umění přijde vyzkoušet brazilské Jiu-jitsu, které je hodně...

Více informací:Dostupnost: Skladem u dodavatele. Expedice k Vám domů do 1 dnů od objednávky.Cena: 1 500 Kč

Více informací:

Zážitek: Trénink brazilského Jiu jitsu se zkušeným zápasníkem - Sport - Cool Zážitky .cz

Trénink brazilského Jiu jitsu se zkušeným zápasníkem

Hlavní specifika pro tento zážitek :

  • Doba trvání: cca 2 hodiny
  • Počet účastníků zážitku: 1 osoba
  • Lokalita konnání: Liberecký kraj
  • Druh zážitku: Sport
  • Specifikace: Jiu Jitsu trénink (Liberec)
  • Město: Liberec


Zážitek program:
Zážitek jako stvořený pro všechny drsňáky! Ať si milovník bojových umění přijde vyzkoušet brazilské Jiu-jitsu, které je hodně podobné judu. Jiu-jitsu je hodně oblíbený (téměř návykový) sport založený hlavně na boji na zemi a ze země a na submisivních technikách jako např. páčení. Bude ho trénovat vycvičený profesionál, se kterým se nejdřív rozehřeje, pak nadchází nácviky dynamiky a silové přípravy, pak technická část a nácviky standardních technik. Nakonec přichází lehký sparing a stabilizační cvičení. Prostě náááádhera!

Zařazení zážitku: Zážitky | Sport


Potřebujete další informace k zážitku Trénink brazilského Jiu jitsu se zkušeným zápasníkem ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

30 dalších zážitků ve stejné kategorii:

fav
Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.