Zobrazit větší

Tandemový seskok padákem -

A0:16-14740-12 (pro objednávky)

Nové

Jednosměrný vyhlídkový let do výšky okolo 4 km. 1 minuta volného pádu rychlostí až 200 km/h. 6–8 minut kochání s otevřeným padákem....

Více informací:Dostupnost: Skladem u dodavatele. Expedice k Vám domů do 1 dnů od objednávky.Cena: 5 199 Kč

Více informací:

Zážitek: Tandemový seskok padákem - Tandemové seskoky - Cool Zážitky .cz

Tandemový seskok padákem

Hlavní specifika pro tento zážitek :

  • Doba trvání: cca 4 hodiny
  • Počet osob: 1 osoba
  • Lokalita: Olomoucký kraj
  • Typ zážitku: Vzduch
  • Specifikace: Tandemový seskok z cca 4000 m
  • Město: Prostějov
  • Pro koho je určený: Pro muže


Jednosměrný vyhlídkový let do výšky okolo 4 km. 1 minuta volného pádu rychlostí až 200 km/h. 6–8 minut kochání s otevřeným padákem. Zázemí profesionální školy parašutismu. Nezapomenutelný zážitek plný adrenalinu. Program Tandemový seskok je jedinečná příležitost vyskočit si z letadla a zažít paráááádní euforii z volného pádu. Nejdříve proběhne krátká instruktáž, co při skoku dělat a co raději nedělat. Třeba se nedržet zuby nehty letadla. Pak přijde na řadu oblíkačka do výstroje a nástup do letadla. Ve výšce 4 000 až 4 200 metrů se vyskočí a nastává očekávaný volný pád, který trvá zhruba jednu minutu v rychlosti až 200 km/h. Prostě paráda! Po dohodě s instruktorem lze vyzkoušet ovládání padáku a vzít let do vlastních rukou. Let s padákem zabere 6 - 8 minut a kochání krajinou je nezapomenutelné. Po dohodě s instruktorem lze vyzkoušet ovládání padáku a vzít let do vlastních rukou. Celý zážitek trvá přibližně 4 hodiny. Adrenalin koluje v žilách a po přistání je touha zkusit to znovu stále silnější. Na seskok vám budou zapůjčeny parašutistické brýle (možno nasadit i přes dioptrické), v případě zájmu i pokrývka hlavy.

Zařazení zážitku: Zážitky | Vzduch | Tandemové seskoky


Potřebujete další informace k zážitku Tandemový seskok padákem ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

3 dalších zážitků ve stejné kategorii:

Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.