Zážitek : Tantra masáž Praha - Doba trvání: 8 hodin, Počet osob: 2, Lokalita: Praha

TS21 (pro objednávky)

Nové

Netradiční dárek pro muže i ženu nebo pár. Program Po přivítání následuje úvodní rozhovor, kde máte prostor vyjádřit svá přání a...

Více informací:
Dostupnost: Zážitek je dostupnýZážitkový poukaz - zaslání na email: ZDARMA
Osobní odběr: Zasilkovna.cz ZDARMA
Dopravné PPL: ZDARMA (dobírka)

Cena: 7 590 Kč

Více informací:

Cool Zážitky .cz - nejlepší dárek je zážitek :
Tantra masáž Praha
Doba trvání: 8 hodin, Počet osob: 2, Lokalita: Praha - Cool Zážitky .cz

Netradiční dárek pro muže i ženu nebo pár. Program Po přivítání následuje úvodní rozhovor, kde máte prostor vyjádřit svá přání a případné obavy. V průběhu vlastní masáže se nejprve prohněte a uvolní celé tělo a pokračuje se vzrušující a smyslnou masáží lingamu/joni (genitálií). Probouzená sexuální energie je rozváděna po těle. Vzrušení, rozkoš a energie nejsou prožívány pouze v genitáliích, ale celotělně. Orgasmus, stejně jako jeho absence jsou vítány – nejste vystaveni žádnému tlaku očekávání. V laskavé posvátné atmosféře úcty k Vám i Vašemu prožívání si můžete tento neobyčejný zážitek bezezbytku vychutnat. Tantrická masáž má pevný rituální rámec a její součástí není pohlavní styk. Měli byste vědět Kurzy mohou probíhat ve vhodném pronajatém prostoru v Praze, nebo přímo u Vás doma. Je možné provést individuální výuku tantry i mimo Prahu, kdy je účtováno navíc dopravné 10,-/km.

Parametry:

  • Doba trvání: 8 hodin
  • Počet osob: 2
  • Lokalita: Praha
  • Typ zážitku: Relax
  • Specifikace: Výuka tantry pro pár
  • Město: Praha

Potřebujete další informace ke zboží Tantra masáž Praha ? Zeptejte se našeho prodavače (chat, nebo kontaktní formulář vedle fotografie produktu vpravo).

5 dalších produktů ve stejné kategorii: