Úniková hra Masna: Bývalí lidé - Doba trvání: 60 minut, Počet osob: 2 - 6, Lokalita: Ústecký kraj

A0:727-8336-4 (pro objednávky)

Nové

Zážitek program:
Připravte se na v dnešní době velmi populární exit games, kdy je skupina lidí zavřená v místnosti a snaží se podle nalezených...

Více informací:Dostupnost: Skladem u dodavatele. Expedice k Vám domů do 1 dnů od objednávky.Cena: 1 300 Kč

Více informací:

Zážitek: Úniková hra Masna: Bývalí lidé - Únikové hry - Cool Zážitky .cz

Úniková hra Masna: Bývalí lidé

Hlavní specifika pro tento zážitek :

  • Doba trvání: 60 minut
  • Počet účastníků zážitku: 2 - 6
  • Lokalita konnání: Ústecký kraj
  • Druh zážitku: Netradiční
  • Specifikace: Úniková hra Masna: Bývalí lidé
  • Město: Chomutov


Zážitek program:
Připravte se na v dnešní době velmi populární exit games, kdy je skupina lidí zavřená v místnosti a snaží se podle nalezených indicií vyvodit souvislosti a během 60 minut poskládat příběh, nalézt řešení a tím i cestu ven. Hra je určena pro 2 - 6 účastníků a často se během ní objeví i netušené vlastnosti jednotlivých soutěžících. V rámci tohoto zážitku si v Chomutově vyzkoušíte hru tematicky zasazenou do 70tých let minulého století a pokusíte se rozplést složitý příběh rodiny Sýkorovy. Ze začátku sranda pro všechny, ale nezapomínejte, že čas běží a touha dostat se ven je u každého jiná, ale přitom spolupráce je základním kamenem řešení. Zkrátka čeká vás zážitek, který vám dá více zkušeností, než by se mohlo zdát. Na vyřešení budete mít pouze 60 minut. Co by měl každý detektiv vědět? Hra se odehrává v týmech, vezměte s sebou tedy 1 - 5 kamarádů, kteří vám pomohou úlohu vyřešit. Vše potřebné pro vás bude na místě připraveno. Soustřeďte se, čas běží!

Zařazení zážitku: Zážitky | Netradiční | Únikové hry


Potřebujete další informace k zážitku Úniková hra Masna: Bývalí lidé ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

12 dalších zážitků ve stejné kategorii:

Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.