Venkovní úniková hra Král pašeráků - Doba trvání: 5 - 6 hodin, Počet osob: 1 - 2, Lokalita: Karlovarský kraj

A0:724-7487-5 (pro objednávky)

Nové

Zážitek program:
Stará krušnohorská legenda vypráví, že ve vesnici zvané Prünles (dnes Studenec) žil kdysi myslivecký adjunkt Johann. Ten se zamiloval do...

Více informací:Dostupnost: Skladem u dodavatele. Expedice k Vám domů do 1 dnů od objednávky.Cena: 2 399 Kč

Více informací:

Zážitek: Venkovní úniková hra Král pašeráků - Únikové hry - Cool Zážitky .cz

Venkovní úniková hra Král pašeráků

Hlavní specifika pro tento zážitek :

  • Doba trvání: 5 - 6 hodin
  • Počet účastníků zážitku: 1 - 2
  • Lokalita konnání: Karlovarský kraj
  • Druh zážitku: Netradiční
  • Specifikace: Venkovní hra Král pašeráků
  • Město: Studenec u Oloví


Zážitek program:
Stará krušnohorská legenda vypráví, že ve vesnici zvané Prünles (dnes Studenec) žil kdysi myslivecký adjunkt Johann. Ten se zamiloval do jedné mladé dívky, ale protože byl jeho plat moc nízký, tak si dívku nemohl vzít, protože konkurence bohatších statkářských synků byla moc veliká. A chtěla tomu náhoda, že jednou vypukl ve vedlejší vesnici velký požár. Johann ho pomáhal hasit spolu s ostatními vesničany, ale jen on jediný slyšel volání o pomoc z nedaleké rozbořené kůlny. Vytáhnul odtud Waltera, který mu spolu s díky vtisknul do ruky zlatý prsten. Také ho prosil, aby nikomu nevyzradil, že ho tam viděl a tak také Johann učinil. Potkali se spolu až zase z;a rok v hospodě a Walter Johannovi děkoval, že dokázal držet jazyk z;a zuby. Možná právě díky tomu nabídnul Johannovi, že by si mohl sem tam dobře přivydělat. A tak spolu začali pašovat zboží z Německa a zpět. Jednou se ale nepohodli a Johann Waltera smrtelně zranil. Jeho tělo ani pašované zlato se už nikdy nenašlo... Krušné hory byly odjakživa rájem pašeráků a vy si teď můžete vyzkoušet, jaké je to být v jejich kůži. Podaří se vám přepravit pašované zboží z;a hranice? Pomůžete objasnit, zda je legenda o pašerácích Johannovi a Walterovi pravdivá? Zážitek program:
zahrnuje: příprava hry Král pašeráků 1 teplé jídlo a pití všechny potřebné rekvizity zapůjčení; GPS po domluvě je možné i přespání na místě

Zařazení zážitku: Zážitky | Netradiční | Únikové hry


Potřebujete další informace k zážitku Venkovní úniková hra Král pašeráků ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

13 dalších zážitků ve stejné kategorii:

fav
Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.