Degustace francouzských vín Praha - Doba trvání: 3 hodiny, Počet osob: 1 osoba, Lokalita: Praha

A0:793-8434-1 (pro objednávky)

Nové

Zážitek program:
Během 3 hodin proběhne postupně detailní představení a ochutnávka těchto úžasných 8 vín : Emile Beyer - Pinot Blanc Tradition 2012...

Více informací:Dostupnost: Skladem u dodavatele. Expedice k Vám domů do 1 dnů od objednávky.Cena: 849 Kč

Více informací:

Zážitek: Degustace francouzských vín praha - Víno - Cool Zážitky .cz

Degustace francouzských vín Praha

Hlavní specifika pro tento zážitek :

  • Doba trvání: 3 hodiny
  • Počet účastníků zážitku: 1 osoba
  • Lokalita konnání: Praha
  • Druh zážitku: Gurmán
  • Specifikace: Alsaská vína
  • Město: Praha


Zážitek program:
Během 3 hodin proběhne postupně detailní představení a ochutnávka těchto úžasných 8 vín : Emile Beyer - Pinot Blanc Tradition 2012 (svěží víno s tóny ovoce a příjemnou kyselinkou, k okamžité konzumaci i ke skladování 3-5 let), Domaine Weinbach - Sylvaner Réserve (svěží víno překvapí svoji hloubkou a plností), Lissner - Riesling Wolxheim 2011 (v chuti typický Riesling s pečlivě vyváženou mineralitou), Domaine Weinbach - Riesling Cuvée Theo (velmi plný a bohatý Riesling z jednoho z nejlepších \"rieslingových\" vinařství na světě), Louis Sipp - Riesling Grand Cru Kirchberg 2003 (suchý komplexní Riesling ze špičkové grand cru vinice Kirchberg, výborný k okamžitému pití, ale také s potenciálem k dalšímu dlouhodobému zrání), Muré - Gewurztraminer Signature (plné aroma s tóny růží a exotického ovoce, typické pro Gewurtraminer, s nádhernou barvou; snese i kombinaci s výraznějšími jídly), Muré - Gewurztraminer 2005 Clos St. Landelin Vendanges Tardives (špičkový pozdní sběr, typická sladkost přezrálého ovoce s medovým nádechem vyrovnaná decentní kyselostí, potenciál pro uložení je více než 20 let) Bude připraveno také malé občerstvení pro zakusování a na místě je možné si dokoupit celé menu.

Zařazení zážitku: Zážitky | Gurmán | Víno


Potřebujete další informace k zážitku Degustace francouzských vín Praha ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

fav
Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.