Zážitek : Degustace francouzských vín Praha - Doba trvání: 3 hodiny, Počet osob: 2 osoby, Lokalita: Praha

TS1305 (pro objednávky)

Nové

Program Během 3 hodin proběhne postupně detailní představení a ochutnávka těchto úžasných 8 vín : Emile Beyer - Pinot Blanc Tradition 2012...

Více informací:
Dostupnost: Zážitek je dostupnýZážitkový poukaz - zaslání na email: ZDARMA
Osobní odběr: Zasilkovna.cz (65,- Kč)
Dopravné PPL: 100 Kč (dobírka)

Cena: 2 199 Kč

Více informací:

Cool Zážitky .cz - nejlepší dárek je zážitek :
Degustace francouzských vín Praha
Doba trvání: 3 hodiny, Počet osob: 2 osoby, Lokalita: Praha - Cool Zážitky .cz

Program Během 3 hodin proběhne postupně detailní představení a ochutnávka těchto úžasných 8 vín : Emile Beyer - Pinot Blanc Tradition 2012 (svěží víno s tóny ovoce a příjemnou kyselinkou, k okamžité konzumaci i ke skladování 3-5 let) Domaine Weinbach - Sylvaner Réserve (svěží víno překvapí svoji hloubkou a plností) Lissner - Riesling Wolxheim 2011 (v chuti typický Riesling s pečlivě vyváženou mineralitou) Domaine Weinbach - Riesling Cuvée Theo (velmi plný a bohatý Riesling z jednoho z nejlepších \"rieslingových\" vinařství na světě) Louis Sipp - Riesling Grand Cru Kirchberg 2003 (suchý komplexní Riesling ze špičkové grand cru vinice Kirchberg, výborný k okamžitému pití, ale také s potenciálem k dalšímu dlouhodobému zrání) Emile Beyer - Pinot Gris Tradition (příjemné ovocitě nasládlé víno hodící se k jídlu i jako aperitiv) Muré - Gewurztraminer Signature (plné aroma s tóny růží a exotického ovoce, typické pro Gewurtraminer, s nádhernou barvou; snese i kombinaci s výraznějšími jídly) Muré - Gewurztraminer 2005 Clos St. Landelin Vendanges Tardives (špičkový pozdní sběr, typická sladkost přezrálého ovoce s medovým nádechem vyrovnaná decentní kyselostí, potenciál pro uložení je více než 20 let) Tento zážitek je připraven pro dvě osoby, protože, jak známo, ve dvou se to lépe táhne. Bude připraveno také malé občerstvení pro zakusování a na místě je možné si dokoupit celé menu. V rámci zážitku si také zúčastnění odnesou jednu lahev toho nejluxusnějšího vína oblasti.

Parametry:

  • Doba trvání: 3 hodiny
  • Počet osob: 2 osoby
  • Lokalita: Praha
  • Typ zážitku: Gurmán
  • Specifikace: Alsaská vína + láhev špičkového rieslingu
  • Město: Praha

Potřebujete další informace ke zboží Degustace francouzských vín Praha ? Zeptejte se našeho prodavače (chat, nebo kontaktní formulář vedle fotografie produktu vpravo).

8 dalších produktů ve stejné kategorii: