Rafting - Doba trvání: 2 - 3 hodiny, Počet osob: 2 - 6, Lokalita: Ústecký kraj

A0:46-4387-4 (pro objednávky)

Nové

Zážitek program:
Pramice, kánoe, kajaky? To už je pěkná nuda! Co takhle si vyzkoušet jízdu na raftu na kanále? Raft je sice dost stabilní, ale na...

Více informací:Cena: 3 480 Kč

Více informací:

Zážitek: Rafting - Vodní sporty - Cool Zážitky .cz

Rafting

Hlavní specifika pro tento zážitek :

  • Doba trvání: 2 - 3 hodiny
  • Počet účastníků zážitku: 2 - 6
  • Lokalita konnání: Ústecký kraj
  • Druh zážitku: Sport
  • Specifikace: Rafting na kanále
  • Město: Roudnice nad Labem


Zážitek program:
Pramice, kánoe, kajaky? To už je pěkná nuda! Co takhle si vyzkoušet jízdu na raftu na kanále? Raft je sice dost stabilní, ale na peřejích to bude pořáááádná zábava! Na odvážlivce čekají 2 - 3 hodiny nespoutané jízdy na kanále v Roudnici nad Labem. V těchto lokalitách se dá raftovat pouze v jarních měsících, kdy je dostatek vody. A co je všechno součástí zážitku? Kompletní seznámení s raftingem a vodní záchranou, teoretická výuka, výuka na klidné vodě, výuka jízdy v divokém proudu a vlastní sjíždění. Délka jednotlivých částí se upravuje podle zkušeností a dovedností zákazníků. V ceně je zahrnuto i kompletní vybavení-helma, vesta, pádlo, člun, neoprén, neoprénové boty a také vodácká bunda. Zkrátka bude oblečený od hlavy až k patě jako profík! Zážitek je určen pro 2 - 6 osob. Co by měl sportovec vědět? Při rezervaci termínu je nutné nám sdělit Vaše údaje (váha, výška, velikost bot) kvůli zapůjčení; vhodné vodácké výbavy. V programu je zahrnuta účast vodního instruktora na každém člunu.

Zařazení zážitku: Zážitky | Sport | Vodní sporty


Potřebujete další informace k zážitku Rafting ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

Komentáře Facebook uživatelů (
)

4 dalších zážitků ve stejné kategorii:

fav
Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.