Zážitek : Pohyblivý závodní simulátor - Doba trvání: 60 minut, Počet osob: 1, Lokalita: Jihomoravský kraj

TS289 (pro objednávky)

Nové

Program Nejprve vám instruktor krátce vysvětlí, jak ovládat plně pohyblivý simulátor, a hned poté se budete moci pustit do svého...

Více informací:
Dostupnost: Zážitek je dostupnýZážitkový poukaz - zaslání na email: ZDARMA
Osobní odběr: Zasilkovna.cz (65,- Kč)
Dopravné PPL: 100 Kč (dobírka)

Cena: 990 Kč

Více informací:

Cool Zážitky .cz - nejlepší dárek je zážitek :
Pohyblivý závodní simulátor
Doba trvání: 60 minut, Počet osob: 1, Lokalita: Jihomoravský kraj - Cool Zážitky .cz

Program Nejprve vám instruktor krátce vysvětlí, jak ovládat plně pohyblivý simulátor, a hned poté se budete moci pustit do svého dobrodružství! Instruktor vám bude k dispozici po celou dobu trvání zážitku a také vám pomůže s výběrem toho pravého programu přímo pro vás. Volit můžete mezi rally rychlostní zkouškou Velebitska v Chorvatsku, automobilovými závody na Masarykově okruhu v Brně a závody F1 na maďarském Hungaroringu. Rally rychlostní zkouška Velebitska Stanete se závodním jezdcem rally a budete driftovat zatáčky na úzkých prašných cestách chorvatských hor, přičemž všechny smyky ucítíte na vlastní kůži! Na výběr máte mezi vozy Subaru Impreza WRX STi, Mitsubishi Lancer Evo X, Nissan 350Z a dalšími. Závod automobilů na Masarykově okruhu v Brně Tento závod není jen obyčejnou simulací reálného závodu, je to závod v pravém slova smyslu - na čas a s kvalitními soupeři. Natřete jim to? Závod F1 na Hungaroringu Na nejbližší závody F1 se můžete vypravit do Maďarska. Ale usednout za volant formule a projet se na maďarském okruhu, můžete dokonce na Moravě! Odjet tu můžete měřený závod a poměřit tak své síly třeba s virtuálním Fernandem Alonsem.

Parametry:

  • Doba trvání: 60 minut
  • Počet osob: 1
  • Lokalita: Jihomoravský kraj
  • Typ zážitku: Auto-moto
  • Specifikace: Pohyblivý závodní simulátor
  • Město: Brno

Potřebujete další informace ke zboží Pohyblivý závodní simulátor ? Zeptejte se našeho prodavače (chat, nebo kontaktní formulář vedle fotografie produktu vpravo).

2 dalších produktů ve stejné kategorii: